Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola
  • Miesto: Rovinka
  • Kategória: Pergoly
  • Rok: 2023

O realizácii bioklimatickej pergoly ARTOSI na rodinnom dome

Zoznámte sa s našou nedávnou realizáciou bioklimatickej pergoly ARTOSI na rodinnom dome v Rovinke, ktorá priniesla do exteriéru nový rozmer luxusu a funkcionality. Táto pergola bola navrhnutá s dôrazom na maximálnu estetiku a praktické využitie pre každodenný život mladej rodiny.

Rodinný dom, ktorý sme mali tú česť ozvláštniť touto pergolou, sa nachádza v tichom prostredí zástavby nových domov v Bratislavskom satelite Rovinka. S našou bioklimatickou pergolou ARTOSI sme priniesli nielen elegantné riešenie, ale aj účinnú ochranu pred slnkom a zrážkami. Pergola bola vyrobená vo veľmi žiadanej antracitovej farbe RAL 7016 so štrukturovaným povrchom, aby sme zachovali farebné prepojenie s detailami domu.

Pergola ARTOSI je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. V budúcnosti je plánované doplnenie screenovými roletami ALFA ZIP PLUS, ktoré poskytujú nielen príjemné tiene, ale aj ochranu pred vetrom a nežiaducimi vonkajšími faktormi.

Nechajte sa inšpirovať elegantným a funkčným riešením pre váš exteriér. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť optimálny vonkajší priestor pre relaxáciu a oddych na terase vášho domu.

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky