Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola, screenové rolety, terasa a fasáda Garapa
  • Miesto: Bratislava -Ružinov
  • Kategória: Pergoly
  • Rok: 2024

Bioklimatická pergola Artosi s tieniacou roletou a drevená terasa a fasáda Garapa

Realizácia bioklimatickej pergoly Artosi s tieniacou roletou ALFA ZIP PLUS a drevenou terasou a fasádou z exotickej dreviny Garapa v Bratislave predstavuje dokonalé spojenie funkčnosti a estetiky. Tento projekt bol realizovaný na veľkometrážnej terase staršieho bytového domu a priniesol mladému páru nielen nový, ale aj mimoriadne praktický vonkajší priestor.

Bioklimatická pergola Artosi, vybavená screenovými roletami, poskytuje ideálny úkryt pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, či už ide o silné slnečné lúče, vietor alebo ľahký dážď. Screenové rolety zabezpečujú ochranu a pohodlie, čím z pergoly vytvárajú dokonalú exteriérovú obývačku.

Drevená terasa a fasáda boli vyrobené z exotickej dreviny Garapa, ktorá je známa svojou krásnou medovo zlatou farbou a vysokou odolnosťou. Tento materiál nielenže dodáva priestoru teplý a prirodzený vzhľad, ale je aj veľmi príjemný na dotyk a zachováva si príjemnú teplotu aj počas horúcich letných mesiacov, čo ocenia najmä domáci miláčikovia. Terasa z dreva Garapa prináša do mestského prostredia pocit blízkosti prírody a vytvára útulnú atmosféru, ideálnu na rannú jógu, meditáciu či večerné posedenia s priateľmi a rodinou.

Pre mladý pár táto realizácia znamená viac než len estetické vylepšenie – poskytuje im nový, plne funkčný priestor, kde môžu tráviť čas s pri práci, grilovať alebo jednoducho relaxovať. Týmto projektom sa ich stará terasa premenila na skutočný vonkajší obývací priestor, ktorý im poskytuje pohodlie a možnosť byť bližšie k prírode, no stále v ruchu mesta.

Ak aj vy chcete pretvoriť svoju starú terasu na moderný a funkčný priestor, neváhajte nás kontaktovať. S našimi riešeniami môžete dosiahnuť útulný a štýlový vonkajší priestor, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a estetickým požiadavkám.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.