Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola, screenová roleta
  • Miesto: Slovenský Grob
  • Kategória: Pergoly
  • Rok: 2023, 2024

Bioklimatická pergola Artosi so screenovou roletou

Realizácia bioklimatickej pergoly so screenovou roletou ALFA ZIP PLUS v Slovenskom Grobe prebehla v dvoch etapách. V roku 2023 sme pre klientov nainštalovali modernú bioklimatickú pergolu, ktorá im poskytla komfortný vonkajší priestor. V nasledujúcej sezóne nás klienti opäť oslovili s požiadavkou na doplnenie pergoly o screenovú roletu ALFA ZIP PLUS. Tento postup je bežný a praktický, pretože umožňuje klientom rozložiť investíciu do dvoch fáz, či už z finančných dôvodov alebo z dôvodu neistoty, či by roletu dostatočne využívali.

Inštalácia screenovej rolety je jednoduchá a rýchla, pričom výrazne zlepšuje komfort vonkajšieho priestoru. Dodatočné doplnenie rolety poskytlo klientom v Slovenskom Grobe väčšie súkromie, príjemný tieň a účinnú ochranu pred vetrom, čo je obzvlášť dôležité na terase s vyššou veternosťou.

Tento projekt ukazuje, že doplnenie prvkov ako screenové rolety k existujúcim pergolám je nielen možné, ale aj veľmi praktické. Klienti si tak môžu postupne vytvoriť ideálny vonkajší priestor, ktorý plne vyhovuje ich potrebám a preferenciám.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.