Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola, screenová roleta, terasa IPE
  • Miesto: Kvetoslavov
  • Kategória: Pergoly
  • Rok: 2024

O realizácii bioklimatickej pergoly Artosi v Kvetoslavove.

Realizácia bioklimatickej pergoly neďaleko Bratislavy v obci Kvetoslavov predstavuje spojenie moderného dizajnu a účinného technologického riešenia. Bioklimatická pergola Artosi sa vyznačuje flexibilnými lamelami, ktoré umožňujú reguláciu osvetlenia a teploty podľa aktuálnych potrieb.

Efektívne tienenie znamená, že pergola dokáže dynamicky prispôsobovať svoju strešnú konštrukciu na základe aktuálnych poveternostných podmienok. V teplých letných dňoch môže pergola otvoriť lamely a umožniť cirkuláciu vzduchu a prirodzené osvetlenie, zatiaľ čo v horúcich hodinách sa lamely zatvoria alebo natočia do požadovanej polohy a poskytnú tak príjemný tieň.

Pergola je považovaná za bioklimatickú, pretože jej dizajn je optimalizovaný na maximálne využitie prírodných faktorov ako je slnečné žiarenie, veterný prúd a teplota vzduchu. Tento prístup k dizajnu zaisťuje komfortné a energeticky účinné prostredie pod pergolou v každom ročnom období.

Na želanie klienta bola pergola vybavená riadeným odtokom s dlhším vývodom do trávnika, čo zabezpečuje efektívne odvádzanie dažďovej vody a zároveň prispieva k zavlažovaniu okolitej zelene.

Realizácia tejto bioklimatickej pergoly v obci Kvetoslavov je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú moderný a funkčný vonkajší priestor, ktorý dokáže reagovať na meniace sa poveternostné podmienky s maximálnym komfortom a efektivitou.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.