Informácie:

  • Projekt: Drevená zimná záhrada
  • Miesto: Tomášov
  • Kategória: Zimné záhrady
  • Rok: 2021

Táto realizácia drevenej zimnej záhrady v Tomášove predstavuje revolučný prístup k rozšíreniu obytného priestoru, spojeniu s prírodou a dodaniu osobitosti celému domu. Táto zimná záhrada nie je len obyčajný prídavok – je to plnohodnotný, svetlý a útulný obytný priestor, ktorý spája jednotlivé časti domu a vnáša do neho nový štýl.

Kľúčovým prvkom tejto zimnej záhrady je presklená strecha, ktorá ju premenila na svetlú izbu plnú denného svetla. Táto architektonická vychytávka nie len pridáva estetický rozmer, ale tiež vytvára pocit priestrannej otvorenosti a spojenia s okolím.

Táto zimná záhrada je vyrobená z dreva najvyššej kvality, konkrétne zo smrekového dreva BSH Si hranolov. Tento materiál poskytuje nielen vynikajúcu pevnosť a odolnosť, ale aj príjemný vizuálny dojem, ktorý pridáva prirodzený dotyk do celej štruktúry. Posuvné zasklenie tejto zimnej záhrady je zhotovené z kvalitných hliníkových rámov, ktoré zabezpečujú stabilnú konštrukciu a zároveň umožňujú optimálny prísun svetla. Pre dosiahnutie maximálnej efektivity sme pri výrobe tejto záhrady využili prémiové zasklenie od renomovanej značky CORTIZO. 

Naši klienti majú možnosť vybrať si z rôznych variantov tepelnej izolácie v závislosti od ich konkrétnych požiadaviek. Ponúkame možnosti ako COR 2000 s jednoduchým sklom, COR 2000 s dvojitým sklomCOR 4200 +PTM, až po špičkové riešenia pre najnáročnejších, ako je COR 4600 a COR 4700 + PTM, čo znamená s integrovaným riešením tepelného mostu. S našimi kvalitnými materiálmi a inovatívnymi riešeniami v oblasti izolácie vám zaručujeme nielen esteticky príjemný priestor, ale aj optimálnu tepelnú reguláciu pre celoročné pohodlie.

Táto zimná záhrada sa stala stredobodom domu, ktorý prepája jednotlivé miestnosti a vytvára priestor na rodinné stretnutia, oddych či pracovňu plnú inšpirácie. Spôsob využitia je už len na novom majiteľovi. Otvoreným konceptom tejto zimnej záhrady sme dosiahli, že každý kúsok obytného priestoru je spojený s prírodou, a to aj v chladných mesiacoch.

Osobitý vzhľad nie je len vo vnútri. Zvonka pridáva domu unikátny šarm a štýl, ktorý sa hodí ku každej architektonickej koncepcii. Každý pohľad na nádvorie bude teraz očarujúci zážitok.

Ak hľadáte spôsob, ako transformovať váš dom do svetlých a štýlových výšok, naša unikátna realizácia zimnej záhrady je odpoveďou a môže slúžiť ako inšpirácia. Spojenie svetla, priestoru a prírody vytvára niečo viac než len zimnú záhradu – vytvára nový domov. Odkiaľkoľvek sa na ňu pozriete, bude vás oslovovať svojou jedinečnou atmosférou a prínosom pre celý váš dom.

Využite túto príležitosť a pozrite si naše referenčné fotografie a ďalšie detaily o tejto špeciálnej realizácii.. Oboznámte sa s tým, ako môžeme transformovať aj váš dom do svetla a priestrannej zóny.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.