vchodový systém

Vchodový systém LIBERTY

Vchodový systém LIBERTY

Vchodový systém Liberty je navrhnutý tak, aby uspokojil požiadavky najnáročnejších klientov po celej Európe. Pevná konštrukcia, precízne spracovanie s nápaditým dizajnom zachová dôležité funkcie domu s typickou eleganciou.

ROOFY

ROOFY

ROOFY

ROOFY

ROOFY

Modul ROOFY je doplnený strieškou, takže jeho umiestnenie je možné len pri dome.

Modul obsahujúci rôzne komponenty – súpisné číslo, poštovú schránku, zvonček a striešku. Vznikne tak miesto chránené pred vetrom, dažďom aj slnkom. Modul môže mať rôznu šírku, hĺbku, orientáciu a podľa počtu rodín v dome možno voliť jeden alebo dva systémy.

FULL

FULL

FULL

FULL

FULL

Dva v jednom, to je modul FULL, ktorý spája všetky komponenty modulov PACK a RINGIE – box na balíky, súpisné číslo, poštovú schránku, zvonček a kameru.

Podľa zvolenej šírky modulu možno voliť zvislú alebo pozdĺžnu poštovú schránku, prípadne voliť ďalšie komponenty. FULL možno zabudovať ako súčasť plota alebo ho postaviť na samostatné miesto.

CLEANY

CLEANY

CLEANNY

Modul pre estetické a praktické uloženie nádoby na odpad.

Umiestnenie je možné v plote s otváraním z oboch strán alebo ako solitér s otváraním len z jednej strany. Podľa počtu nádob a ich veľkostí možno modul CLEANNY rozmerovo prispôsobiť individuálnym požiadavkám.

GATIE

GATIE

GATIE

GATIE

GATIE

Bránka GATIE je prvok predurčený na zabudovanie do plotového systému.

Vyhotovenie je v rovnakom dizajne ako ostatné moduly z rodiny LIBERTY, takže plot bude ako celok vyzerať kompaktne a upravene. Bránka je k dispozícii v rôznych rozmeroch a rôznych typoch zámkov a kovaní.

PACK

PACK

PACK/MESSENGER

Modul na uloženie balíkovej zásielky. Prevratná novinka v doručovaní balíkov až do domu bez nutnosti osobného prevzatia.

Dodávkovej službe zveríte číslo kódu a o viac sa nemusíte starať, balík nájdete v boxe a ušetrený čas čakaním na zásielku určite využijete zmysluplnejšie. Variant Messenger obsahuje aj poštovú schránku. Oba varianty Pack a Messenger sú k dispozícii v šírkach 400 alebo 600 mm. Môže byť súčasťou plota alebo môže byť umiestnený samostatne.

SHIELD

SHIELD

SHIELD

SHIELD

SHIELD

Toto vyhotovenie sa vám nikdy nepostaví čelom. Musíte sa k nemu natočiť doprava alebo doľava.

Má to však mnoho nesporných výhod. Či už modul SHIELD využijete ako súčasť plota alebo mu vyberiete iné miesto na pozemku, vždy poslúži ako ochrana pred rozmarmi počasia alebo ako deliaci prvok. Samozrejmosťou je štandardná funkcia nosiča súpisného čísla, poštová schránka a zvončeka, a to buď pre jednu alebo dve rodiny.

RINGIE

RINGIE

RINGIE

RINGIE

RINGIE

Pri vstupe sú potrebné funkcie ako súpisné číslo, poštová schránka, zvonček alebo kamera. Všetkými zmienenými komponentmi disponuje modul RINGIE.

Podľa možností ho možno umiestniť do plota alebo ako samostatne stojaci prvok. Variabilná šírka modulu RINGIE a voľba zabudovaných komponentov sú dobrým predpokladom pre široké použitie.

SIGNIE

SIGNIE

SIGNIE

SIGNIE

SIGNIE

Neoddeliteľnou súčasťou domu je tiež súpisné číslo. Modul Signie možno umiestniť ako jeden z modulov Liberty priamo do plota.

Ďalším variantom je dodanie samostatného štítku Label, ktorý si majiteľ umiestni na jeden z modulov systému Liberty. Štítok môže byť doplnený aj o meno majiteľa domu alebo rodiny.

ENERGY

ENERGY

ENERGY

Časté vyhotovenie rozvádzača elektriny je z bielych tehál so sivými dvierkami. Je to prežitá klasika, ktorú modul Energy prevyšuje po všetkých stránkach.

Je dizajnovo zladený s ostatnými modulmi zo série LIBERTY, takže môže byť zapracovaný do plotového systému alebo umiestnený solitérne a nebude pôsobiť rušivo. Rozmerové vyhotovenie je variabilné, takže sa bez problémov prispôsobí individuálnej požiadavke zákazníka.

LABEL

LABEL

LABEL

LABEL

LABEL

Štítok LABEL je možné umiestniť na všetky produkty vchodového systému LIBERTY.

LABEL môže obsahovať popisné číslo domu a meno majiteľa domu alebo rodiny. Je v modernom dizajne a štýlovo doplňa vchodový systém.

Vchodový systém LIBERTY

O produkte

Vchodový systém LIBERTY

Realizácie

Zaujala vás naša ponuka Vchodového systému?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky