ZIMNÝ BONUS ARTOSI

Bioklimatická pergola ARTOSI

Zimný bonus ARTOSI

Každá druhá screenová roleta zadarmo k bioklimatickej pergole ARTOSI, úspora až 8 200 EUR z dôvodu zníženia cenníkových cien pergoly ARTOSI a screenových roliet.Bonus screenových roliet zadarmo (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdí zákazník a to v termíne od 14. 11. 2022 do 28. 2. 2023. Objednávka sa musí vzťahovať na produkty, ktoré vyrába alebo dodáva spoločnosť ISOTRA a.s.

Bioklimatická pergola ARTOSI

Podmienky pre získanie zimného bonusu

Zákazník záväzne objedná pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.

Zákazník záväzne objedná k pergole ARTOSI screenové rolety podľa ponuky vyššie uvedenej.

Pokiaľ zákazník objedná 2 screenové rolety, dostane 1 zadarmo; ak objedná 4 screenové rolety, dostane 2 zadarmo; ak objedná 6 screnových roliet, dostane 3 zadarmo.

Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na screenové rolety s najmenšou plochou m2.

EXTRA BONUS OD SPOLOČNOSTI WOOD GARDEN

ZADARMO

MONTÁŽ BIOKLIMATICKEJ PERGOLY + ZAMERANIE + DOPRAVA DO 50km

Bioklimatická pergola ARTOSI

Screenové rolety

Hliníková pergola ARTOSI a screenová roleta ALFA-ZIP, to je dokonalý súzvuk moderného dizajnu a praktickosti. Pre ešte väčší komfort aj súkromie sa dajú boky pergoly ľahko doplniť o screenové látkové rolety. Screenová roleta ALFA PLUS-ZIP ponúka možnosť väčšej šírky a to až 4,8 m. Pergola aj roleta idú tak spolu ďalej ruka v ruke a po ich spoločnom obstaraní bude čas strávený na Vašej záhrade či terase ešte dlhší a komfortnejší.

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

NAŠE REALIZÁCIE

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky