Moderný dom s drevenou terasou a fasádou

Príroda na dosah

Drevené terasy a fasády s dlhou životnosťou a nezameniteľným dizajnom

Pre milovníkov dreva a drevených terás máme v ponuke drevené terasové dosky európskych aj exkluzívnych exotických drevín. Exotické terasové dosky sú vysoko kvalitné, majú vynikajúce technické parametre a jedinečný štýl. Nie je potrebná náročná údržba a môžu sa používať celoročne na terasách vonku. Dosky sú odolné voči vlhkosti, hnilobe, termitom a červom, čo zabezpečuje dlhú životnosť. Pomôžeme vám vybrať správne drevo pre vašu terasu a garantujeme profesionálnu montáž. Okrem toho poskytujeme odborné poradenstvo a servis.

Podľahnite ich kúzlu

Drevené terasy a fasády

Pri výbere terasových dosiek kladieme dôraz na požiadavky a vkus zákazníka. Na výber okrem ekonomickej úrovne vplývajú aj iné faktory ako sú hustota, odolnosť dreva a tiež odhadovaná životnosť. Dreviny ktoré ponúkame na terasy spĺňajú náročné technické požiadavky. Majú vysokú rozmerovú stálosť, tvrdosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. S nami sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu drevenej terasy.
Pár vyberajúci drevo na terasu v showroome Wood Garden

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

Naše realizácie

GARAPA

Garapa je stále populárnejším materiálom v architektúre záhrad. Pochádza z Brazílie a svojím teplým dojmom spolu so zeleným trávnikom či bazénom vytvára jedinečnú kombináciu. Farba dreva sa pohybuje od zlatej po zlato-žltú s rôznorodými odtieňmi. Má vysokú prirodzenú odolnosť, a hustota dosahuje 800-900 kg/m3.

Terasové dosky od 49,- EUR s DPH/m2

Orientačná cena terasových dosiek na m2 plochy
Drevená terasa s drevenou pergolou

CUMARU

Cumaru, známy tiež ako brazílsky teak, je kvalitné drevo pochádzajúce z krajín strednej a južnej Ameriky. Jeho príjemné teplé farby od medovohnedej po načervenalohnedú ho robia ideálnou voľbou. Svojou tvrdosťou, stabilitou a odolnosťou voči termitom sa radí medzi najlepšie materiály. S hustotou 1100-1200 kg/m3 patrí k ťažkým a masívnym druhom dreva.

Terasové dosky od 56,- EUR s DPH/m2

Orientačná cena terasových dosiek na m2 plochy
Bioklimatická pergola pred showroomom

IPE

Exotické drevo Ipe je pôvodom zo strednej a južnej Ameriky. Má prírodnú farbu od olivovo-hnedej po čierno-hnedú, s rôznymi nuansami. Jeho unikátne fyzikálne vlastnosti ho vynikajú nad ostatnými drevami. Okrem extrémnej tvrdosti a hustoty, sa vyznačuje minimálnym zmenšovaním a nádherným vzorom. Navyše, je vysoko odolné proti hubám a hmyzu.

Terasové dosky od 70,- EUR s DPH/m2

Orientačná cena terasových dosiek na m2 plochy
Drevená terasa pri bazéne

IMPREGNOVANÁ BOROVICA

Impregnovaná borovica je drevo, ktoré je impregnované chemickým roztokom s fungicídnymi a insekticídnymi zložkami. Táto ošetrená borovica je dlhodobo odolná voči rozpadu, hmyzu a drevokazným organizmom. Používa sa na terasy, pergoly, oporné múry, altánky a fasádne obklady. Borovica je vhodná pre impregnáciu, pretože dokáže preniknúť hlbšie do bunkových stien. Takto zachovaná drevená konštrukcia je bezpečná pre ľudí, zvieratá a rastliny.

Terasové dosky od 26,- EUR s DPH/m2

Orientačná cena terasových dosiek na m2 plochy
Hliníková pergola s drevenou terasou
Zaujala vás naša ponuka drevených terás a fasád?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

Krásny a príjemný domov

Drevo - príjemný materiál

Drevenná pergola s drevenou terasou
Terasa alebo balkón sú skvelým rozšírením nášho domova počas jarných a letných mesiacov. Strávime tu viac času na čerstvom vzduchu a užijeme si luxus, ktorý chýba obyvateľom mestských oblastí. Správny výber materiálu je dôležitý. Drevo je ideálnym materiálom pre terasové dosky, ktoré poskytujú okrasný podklad pre rastliny, stromy a kvety. Obklopí vás ešte viac pocitom prírody. Správnym ošetrením si uchovajú svoju prirodzenú krásu.
Kvalitná kompozitná terasa pred vilou

KOMPOZITNÉ TERASY

Kvalitné kompozitné terasy s dlhou životnosťou a jedinečným dizajnom

Terasové dosky od Timmdek majú jedinečnú technológiu výroby, ktorá zaručuje trvanlivosť, odolnosť proti poškriabaniu a fľakom a zachovanie živých farieb. Tieto terasové dosky sú dokonalé pre tých, ktorí ocenia verné drevené kresby a žiadnu absorpciu vody. Aj po rokoch vyzerajú ako nové vďaka výrobcovi terasových dosiek Timmdek a radu Rockies. Terasy s dlhou životnosťou sa stanú realitou s terasovými doskami TIMMDEK® - kompozitnými drevenými doskami, ktoré premenia váš priestor na umelecké dielo s eleganciou a vyžadujú minimálnu údržbu.
Majú unikátnu technológiu výroby, ktorá nemá konkurenciu v trvanlivosti, odolnosti proti poškriabaniu a fľakom, či v zachovaní živých farieb. Tieto terasové dosky sú určené pre tých čo majú radi dokonalosť. Verná kresba dreva. Žiadna absorpcia vody. Terasové dosky, ktoré aj po rokoch vyzerajú ako nové, to nie je už len sen, ale vďaka výrobcovi terasových dosiek Timmdek a radom Rockies sa tento sen o terase s dlhou životnosťou stáva skutočnosťou.

KOMPOZITNÉ TERASY

Terasové dosky Rockies od Timmdek

ASPEN

WALNUT

CEDAR

KOMPOZITNÉ TERASY

Terasové dosky Alps od Timmdek

AUTUMN MAPLE

VALLEY MIST

NORWEGIAN SPRUCE

WPC dosky od TIMMDEK sú vrchol ekologického vývoja.

Stanú sa ozdobou vašej záhrady. Majú dlhú životnosť a nevyžadujú si náročnú údržbu, pričom sú priateľské k životnému prostrediu.

Veríme, že nikto iný nevyrobil taký materiál, ktorý by vydržal tak dlho a vyzeral pritom tak dobre, ako sú kompozitné terasové dosky od TIMMDEK.
WPC terasa

Udržateľnosť

Na výrobu našich terasových dosiek nie je zoťatý ani jeden strom. Môžete mať dušu na mieste, keďže kúpou našich produktov pomáhate chrániť životné prostredie a bojujete proti odlesňovaniu.

Minimálna starostlivosť

Ak sú terasové dosky správne položené, nevyžadujú už žiadne ďalšie ošetrenie. Vyžadujú si len minimálnu údržbu, pri ktorej bude terasa vyzerať ako nová veľa rokov.

Žiadne chemické ošetrovanie

Drevené terasové dosky sa často stávajú útočiskom pre rôzne druhy hmyzu. Drevenú terasu musíte ošetrovať lakmi či chemickými prostriedkami, čo nie je dobré ani pre vás a ani pre životné prostredie. Terasové dosky TIMMDEK nevyžadujú žiadne chemikálie na údržbu terasy.

Dlhotrvácna farba

Rozumieme, že výber farby je zásadný bod pri výbere terasy a fasády. Máme širokú paletu farieb na výber. Výhodou je, že vybraná farba nemení časom odtieň a vy sa môžete radovať z trvácnej farby veľa rokov.

SHOWROOM

Navštívte náš showroom

Naši odborne vyškolený predajcovia Vám radi pomôžu so správnym výberom terasovej alebo fasádnej dosky pre Váš projekt. Môžete si pozrieť vzorky drevín akompozitných WPC dosiek a vyskúšať si materiál aj na dotyk. Ponúkame komplexné služby vrátane riešení presne na mieru.

Dizajn a dlhá životnosť

Odborná montáž

Zaujala vás naša ponuka drevených terás a fasád?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky