ZIMNÉ ZÁHRADY

Predĺžte si sezónu na vašej terase a vyberte si svoju vysnívanú zimnú záhradu

Chcete si oddýchnuť a relaxovať na terase bez rušenia nepriaznivým počasím počas celého roka? Riešením je kvalitná zimná záhrada, ktorá vás ochráni pred dažďom, snehom a slnečnými lúčmi. Pridáte terase nezameniteľný dizajn a moderný vzhľad.

Zimné záhrady

Typy zimných záhrad

drevena-zimna-zahrada

Drevená zimná záhrada

Hliníková zimná záhrada

Hliníková zimná záhrada

bioklimaticka zimna zahrada

Bioklimatická zimná záhrada

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

Naše realizácie

Zaujala vás naša ponuka zimných záhrad?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

Zimné záhrady

Typy zasklenia

Icon

Bezrámové zasklenie

DELUX

DELUX je moderný bezrámový systém zasklenia, ktorý poskytuje nerušený výhľad z terasy alebo balkóna. Je vyrobený z pohyblivých koľajnicových systémov a 6 - 10 mm kaleného skla. Jeho povrch je ošetrený, čo zaručuje dlhú životnosť a ochranu pred koróziou. Je vhodný pre zimné záhrady, pergoly, balkóny a lodžie.
Icon

Posuvný systém bez PTM

COR 2000

Posuvný systém bez prerušeného tepelného mostu COR 2000 je najpoužívanejší typ zasklenia pre balkóny, lodžie, a zimné záhrady. Dá sa použiť aj pre obchodné priestory a polyfunkčné budovy, verandy a terasy, kde nie sú kladené požiadavky na tepelnú úsporu. Posuvný systém COR2000 ponúka možnosť integrácie tieniacej techniky, sieťok proti hmyzu a je možné ho uzamykať. Je menej náchylný k zatekaniu a menej hlučný počas vetra v porovnaní s bezrámovými systémami.
Icon

Posuvný systém s PTM

COR 4200

Na zasklenie celoročnej zimnej záhrady vám ponúkame kvalitny posuvný systém s prerušením tepelného mostu COR 4200. Tento systém je vhodný aj na zasklenie rodinného alebo bytového domu, keďže ponúka výbornu tepelnú izoláciu. S ľahkou hliníkovou konštrukciou a posuvnými oknami môžete terasu za pár sekúnd zmeniť na otvorenú alebo uzatvorenú podľa počasia. Posuvný systém COR 4200 tiež ponúka možnosť integrácie tieniacej techniky, sieťok proti hmyzu a je možné ho uzamykať.
zasklenie-zimnej-záhrady

Showroom

Navštívte náš showroom

Naši odborne vyškolený predajcovia Vám radi pomôžu so správnym výberom pergoly a typu zasklenia pre Váš projekt. Môžete si pozrieť všetky vystavené vzorové pergoly a zimné záhrady. Ponúkame komplexné služby vrátane riešení presne na mieru.

Kvalita a dizajn

Odborná montáž

Zimné záhrady

Vylepšite si svoju zimnú záhradu

Screenové rolety na bioklimatickej pergole

Drevené pergoly

Screenové rolety

Dizajnová drevená pergola a screenová roleta ALFA-ZIP - dokonalá kombinácia moderného dizajnu a praktickosti. Doplnením pergoly o screenové látkové rolety získate väčší komfort a súkromie. ALFA PLUS-ZIP ponúka šírku až 4,8 m. Pergola a roleta idú ruka v ruke, čo zaručuje dlhší a pohodlnejší čas strávený na záhrade alebo terase.
Veranda na drevenej streche

Drevené pergoly

Verandy

Veranda HRV52 je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, aby zabránila preniku slnečných lúčov ku skleneným plochám. Medzi sklom a tkaninou je dostatočná cirkulácia vzduchu, čo zabráni akumulácii tepla. Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom.
Zaujala vás naša ponuka zimných záhrad?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky