ZIMNÉ ZÁHRADY

Predĺžte si sezónu na vašej terase a vyberte si svoju vysnívanú zimnú záhradu

Znepríjemňuje Vám počasie oddych a relax na terase? Neprijemný dážď a vietor Vám pokazí oslavu narodenín alebo grilovačku s priateľmi, ktorá bola dôsledne naplánovaná, je tu ideálne riešenie pre Vás. Zimná záhrada Vám zabezpečí ochranu pred nepriaznivým počasím. Obstaraním kvalitnej zimnej záhrady získate ochranu nielen pred dažďom, snehom, ale aj pred ostrými slnečnými lúčmi. Naviac dodáte svojej terase nezameniteľný dizajn a moderný vzhľad.

Zimné záhrady

Typy zimných záhrad

Drevená zimná záhrada

Hliníková zimná záhrada

Bioklimatická zimná záhrada

Zimné záhrady

Typy zasklenia

Icon

Bezrámové zasklenie

DELUX

Bezrámový systém DELUX už svojím názvom evokuje zaistenie ničím nerušeného výhľadu z uzatvoreného priestoru vašej terasy či balkóna. Aktuálne patrí k najmodernejším typom zasklenia. Systém sa skladá zo sklenenej výplne vloženej do 2, 3 a 4-radových obojstranne pohyblivých koľajnicových systémov. Výplň tvorí 6 mm alebo 10 mm kalené sklo, ktorého hrúbka sa určuje podľa celkovej výšky zasklenia. Povrch hliníkových profilov je ošetrený práškovým vypaľovacím lakom, čím je zabezpečená ich dlhá životnosť a antikorózna ochrana. Tento systém je vhodný nielen na zasklenie zimných záhrad a pergol, ale aj balkónov či lodžií.
Icon

Rámové zasklenie

STANDARD

Rámový systém STANDARD je najpoužívanejším typom zasklenia balkónov, lodžií a pergol. Týmto systémom je tiež možné uzavrieť terasy, pergoly a iné otvorené priestory. Ide o systém, kde sa sklá posúvajú po 2, 3 či 4-radovej koľajnici a postupne sa skladajú za seba. Pre bočné zasklenie balkónov sa používa dvojradový systém alebo fix – rám s možnosťou výberu rôznych čírych, matných a nepriehľadných skiel. Rámy okien sú vyrobené z hliníka, medzi sebou utesnené mohérovým tesnením. Pojazdové kladky sú z nerezu - materiálu s dlhou životnosťou. U rámového systému STANDARD ponúkame možnosť dodávky tieniacej techniky či sietí proti hmyzu. U rámového systému je menej pravdepodobné zatekanie a zároveň je menej hlučný počas silného vetra oproti bezrámovým systémom.
Icon

Izolačné zasklenie

ROBUST

Na zasklenie zimnej záhrady vám ponúkame nový rámový systém ROBUST. Pomocou ľahkej hliníkovej konštrukcie a systému posuvných okien umožňuje za pár sekúnd premeniť terasu na otvorenú či uzatvorenú podľa počasia a teploty okolitého vzduchu. Konštrukcia nezaberá veľa priestoru, má vynikajúcu priepustnosť svetla a umožňuje vysokú viditeľnosť. Hliníkový rámový posuvný systém ponúka vysokú variabilitu, dokonale riešený systém odvodnenia a vyhotovenia. Časti hliníkovej konštrukcie sa zasúvajú do seba a je možné ich deliť na dve a viac častí. Ide o systém, kde sa sklá posúvajú po koľajnici a skladajú sa za seba buď všetky do jednej strany, alebo na obe strany, tzv. opona. Taktiež ponúkame možnosť namontovať tieniacu techniku či sieťky proti hmyzu.

Zimné záhrady

Navštívte náš showroom

Naši odborne vyškolený predajcovia Vám radi pomôžu so správnym výberom pergoly a typu zasklenia pre Váš projekt. Môžete si pozrieť všetky vystavené vzorové pergoly a zimné záhrady. Ponúkame komplexné služby vrátane riešení presne na mieru.

Kvalita a dizajn

Odborná montáž

Zimné záhrady

Cenník

Drevená zimná záhrada

5 m x 3 m

od 15 653,12 EUR s DPH

Uvedená cena dopravy, vrátane 20% DPH.

Hliníková zimná záhrada

5 m x 3 m

od 10 854,- EUR s DPH

Uvedená cena bez dopravy, vrátane 20% DPH.

Bioklimatická zimná záhrada

5 m x 3 m

od 15 258,44 EUR s DPH

Uvedená cena bez dopravy, vrátane 20% DPH.

Zimné záhrady

Vylepšite si svoju zimnú záhradu

Drevené pergoly

Screenové rolety

Dizajnová drevená pergola a screenová roleta ALFA-ZIP, to je dokonalý súzvuk moderného dizajnu a praktickosti. Pre ešte väčší komfort aj súkromie sa dajú boky pergoly ľahko doplniť o screenové látkové rolety. Screenová roleta ALFA PLUS-ZIP ponúka možnosť väčšej šírky a to až 4,8 m. Pergola aj roleta idú tak spolu ďalej ruka v ruke a po ich spoločnom obstaraní bude čas strávený na Vašej záhrade či terase ešte dlhší a komfortnejší.

Drevené pergoly

Verandy

Veranda HRV52 je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, a tým bráni prestupu slnečných lúčov skôr, než preniknú ku skleneným plochám. Priestor medzi sklom a tkaninou umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a nedochádza tak k akumulácii tepla. Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom.

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

NAŠE REALIZÁCIE

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky