ZIMNÉ ZÁHRADY

Predĺžte si sezónu na vašej terase a vyberte si svoju vysnívanú zimnú záhradu

Chcete si oddýchnuť a relaxovať na terase bez rušenia nepriaznivým počasím počas celého roka? Riešením je kvalitná zimná záhrada, ktorá vás ochráni pred dažďom, snehom a slnečnými lúčmi. Pridáte terase nezameniteľný dizajn a moderný vzhľad.

Zimné záhrady

Typy zimných záhrad

Drevená zimná záhrada

Hliníková zimná záhrada

Hliníková zimná záhrada

Hnedá zimná záhrada s posuvným systémom zasklenia

Bioklimatická zimná záhrada

Zimné záhrady

Typy zasklenia

Icon

Bezrámové zasklenie

DELUX

DELUX je moderný bezrámový systém zasklenia, ktorý poskytuje nerušený výhľad z terasy alebo balkóna. Je vyrobený z pohyblivých koľajnicových systémov a 6 - 10 mm kaleného skla. Jeho povrch je ošetrený, čo zaručuje dlhú životnosť a ochranu pred koróziou. Je vhodný pre zimné záhrady, pergoly, balkóny a lodžie.
Hliníková zimná záhrada
Icon

Rámové zasklenie

STANDARD

Rámový systém STANDARD je najpoužívanejší typ zasklenia pre balkóny, lodžie, a pergoly. Dá sa použiť aj pre uzatvorenie terás, pergol a iných otvorených priestorov. Sklá sa posúvajú po koľajniciach a postupne sa skládajú za seba. Na bočné zasklenie balkónov sa používa dvojradový systém alebo fix - rám s rôznymi typmi skiel. Rámy sú z hliníka a medzi nimi sú tesnenia. Pojazdové kladky sú z nerezu a majú dlhú životnosť. Rámový systém STANDARD tiež ponúka možnosť pridania tieniace techniky a siete proti hmyzu. Je menej náchylný k zatekaniu a menej hlučný počas vetra v porovnaní s bezrámovými systémami.
Hliníková zimná záhrada pred domom
Icon

Izolačné zasklenie

ROBUST

Na zasklenie zimnej záhrady vám ponúkame nový rámový systém ROBUST. S ľahkou hliníkovou konštrukciou a posuvnými oknami môžete terasu za pár sekúnd zmeniť na otvorenú alebo uzatvorenú podľa počasia. Konštrukcia je kompaktná, priepustná pre svetlo a umožňuje vysokú viditeľnosť. Hliníkový posuvný systém je variabilný, dobre odvodnený a možno ho rozdeliť na viac častí. Sklá možno posúvať po koľajniciach a skladajú sa buď všetky do jednej strany, alebo na obe strany. Ponúkame aj tieniace techniky a sieťky proti hmyzu.
Zimnná záhrada

Showroom

Navštívte náš showroom

Naši odborne vyškolený predajcovia Vám radi pomôžu so správnym výberom pergoly a typu zasklenia pre Váš projekt. Môžete si pozrieť všetky vystavené vzorové pergoly a zimné záhrady. Ponúkame komplexné služby vrátane riešení presne na mieru.

Kvalita a dizajn

Odborná montáž

Zimné záhrady

Vylepšite si svoju zimnú záhradu

Screenové rolety na bioklimatickej pergole

Drevené pergoly

Screenové rolety

Dizajnová drevená pergola a screenová roleta ALFA-ZIP - dokonalá kombinácia moderného dizajnu a praktickosti. Doplnením pergoly o screenové látkové rolety získate väčší komfort a súkromie. ALFA PLUS-ZIP ponúka šírku až 4,8 m. Pergola a roleta idú ruka v ruke, čo zaručuje dlhší a pohodlnejší čas strávený na záhrade alebo terase.
Veranda na drevenej streche

Drevené pergoly

Verandy

Veranda HRV52 je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, aby zabránila preniku slnečných lúčov ku skleneným plochám. Medzi sklom a tkaninou je dostatočná cirkulácia vzduchu, čo zabráni akumulácii tepla. Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom.

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

NAŠE REALIZÁCIE

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky