Drevené terasy

DREVENÉ TERASY A FASÁDY

Drevená terasa a fasáda s dlhou životnosťou a nezameniteľným dizajnom

Pre milovníkov dreva a drevených terás máme v ponuke drevené terasové dosky v kolekciách európske a exkluzívne exotické dreviny. Exotické terasové dosky sú charakteristické vysokou kvalitou, výbornými technickými parametrami a unikátnym štýlom. Nevyžadujú si náročnú údržbu a sú predurčené na celoročné použitie na terasách vo vonkajšom prostredí. Terasové dosky majú vysokú odolnosť voči vlhkosti, hnilobe, termitom a červom, čo im zaručuje dostatočne dlhú životnosť. Pomôžeme Vám so správnym výberom dreviny pre Vašu terasu a garantujeme Vám profesionálnu montáž. Okrem samotnej montáže a výroby poskytujeme odborné poradenstvo a servis.

PODĽAHNITE KÚZLU DREVENEJ TERASY A FASÁDY

DREVENÉ TERASY A FASÁDY

Pri výbere terasových dosiek kladieme dôraz na požiadavky a vkus zákazníka. Na výber okrem ekonomickej úrovne vplývajú aj iné faktory ako sú hustota, odolnosť dreva a tiež odhadovaná životnosť. Dreviny ktoré ponúkame na terasy spĺňajú náročné technické požiadavky. Majú vysokú rozmerovú stálosť, tvrdosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. S nami sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu drevenej terasy.
Pár vyberajúci drevo na terasu v showroome Wood Garden

GARAPA

Garapa sa stáva stále obľúbenejším a častejšie používaným materiálom v architektúre záhrad. Pochádza z južnej Ameriky, prevažne z Brazílie. Na rozdiel od kameňa pôsobí teplým dojmom a spolu so zeleným trávnikom či bazénom vytvára nenapodobiteľnú kombináciu. Farba tejto dreviny je zlatá až zlato-žltá s rôznorodými odtieňmi. Drevo má vysokú prirodzenú odolnosť. Hustota dreva dosahuje približne 800-900 kg/m3.

Terasové dosky od 57,- EUR s DPH/m2

Orientačná cena materiálu na m2 plochy vrátane montáže: od 181,75 EUR s DPH/m2
Drevená terasa s drevenou pergolou

CUMARU

Cumaru, známe tiež pod názvom brazílsky teak je drevo pochádzajúce z krajín strednej a južnej Ameriky. Ponúka širokú škálu príjemných, teplých odtieňov od medovohnedej, žlto-hnedú až po načervenalo hnedú. Je to jeden z najlepších dostupných materiálov na terasy a fasády pokiaľ ide o tvrdosť, stabilitu, životnosť a odolnosť voči termitom. Cumaru je naozaj masívne a ťažké drevo, jeho hustota je približne 1100-1200 kg/m3.

Terasové dosky od 65,- EUR s DPH/m2

Orientačná cena materiálu na m2 plochy vrátane montáže: od 195,76 EUR s DPH/m2
Bioklimatická pergola pred showroomom

IPE

Exotické drevo Ipe, pochádzajúce zo strednej a južnej Ameriky. Drevo prírodnej farby od olivovo-hnedej po čierno-hnedú, často so svetlejšími alebo tmavšími pásmi, dosť často získava tmavočervený odtieň. Jeho fyzikálne vlastnosti prevyšujú akékoľvek iné drevo. Okrem jedinečnej tvrdosti a hustoty, zaujme minimálnym vysýchaním a nádhernou kresbou. Navyše je veľmi odolné proti napadnutiu hubami a hmyzom, vrátane termitov.

Terasové dosky od 77,- EUR s DPH/m2

Orientačná cena materiálu na m2 plochy vrátane montáže: od 209,76 EUR s DPH/m2
Drevená terasa pri bazéne

IMPREGNOVANÁ BOROVICA

Impregnovaná borovica je drevo, ktoré bolo impregnované s chemickým roztokom, ktorý obsahuje dve hlavné zložky fungicídy a insekticídy, ktoré dávajú takto ošetrenému drevu dlhodobú odolnosť voči rozpadu, hmyzu a iným drevokazným organizmom. Táto efektívna a dlhotrvajúca ochrana, ktorá sa vykonáva pod vysokým tlakom je veľmi odolná a takto ošetrené drevo sa používa k aplikáciám, ako sú terasy, pergoly, oporné múry, altánky a fasádne obklady. Borovica sa najlepšie hodí pre impregnáciu, pretože bunkové steny borovice umožňujú impregnácii preniknúť hlbšie. Takto impregnované drevo je bezpečné pre ľudí, zvieratá a rastliny.

Terasové dosky od 28,- EUR s DPH/m2

Orientačná cena materiálu na m2 plochy vrátane montáže: od 121,76 EUR s DPH/m2
Hliníková pergola s drevenou terasou

DREVENÉ TERASY A FASÁDY

Drevo - príjemný materiál

Drevenná pergola s drevenou terasou
Starostlivo zariadená terasa alebo balkón sú priestorom, ktorý môže byť počas jarných a letných mesiacov atraktívnym rozšírením nášho domova. Vďaka nemu máme možnosť stráviť viac času na čerstvom vzduchu, pocítiť teplo slnečných lúčov, závan vetra, doslova si vychutnať otvorený priestor a dopriať si luxus, ktorý chýba obyvateľom moderných miest.Základom je správny výber materiálov. Drevené dosky sú najušľachtilejší materiál pre stavbu terás aký poznáme. Prírodný materiál ako je drevo poskytuje človeku okrem vysokých úžitkových vlastností aj energiu pre potrebný relax. Poskytuje vynikajúce pozadie pre okrasné rastliny, stromy a kvety. Rovnako ako aj ony je ďalším prvkom obklopujúcej nás prírody. Drevené terasové dosky sa postupom času pod vplyvom poveternostných podmienok menia, ale správne ošetrené vždy tešia oko svojou prirodzenou krásou.

DREVENÉ TERASY A FASÁDY

Navštívte náš showroom

Naši odborne vyškolený predajcovia Vám radi pomôžu so správnym výberom dreviny pre Váš projekt. Môžete si pozrieť vzorky drevín a vyskúšať si drevený materiál aj na dotyk. Ponúkame komplexné služby vrátane riešení presne na mieru.

Dizajn a dlhá životnosť

Odborná montáž

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

NAŠE REALIZÁCIE

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky