Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola ARTOSI a drevená terasa IPE
  • Miesto: Bratislava
  • Kategória: Pergoly, Drevené terasy a fasády
  • Rok: 2022

O realizácii bioklimatickej pergoly ARTOSI a drevenej terasy IPE

Dokonale vytvorený exteriér – Bioklimatická pergola ARTOSI a drevená terasa IPE, ktoré sme s precíznou starostlivosťou implementovali na rozľahlú terasu v novovybudovanom bytovom dome v Bratislave. Tento projekt vznikol na požiadanie našej klientky, ktorej cieľom bolo vytvoriť sofistikovaný priestor pre pohodlné stretnutia s priateľmi.

Bioklimatická pergola ARTOSI sa stala elegantným centrom exteriéru, umožňujúcim úplnú reguláciu svetla a vzduchu. S moderným dizajnom a inovačnými funkciami je táto pergola nielen estetickým doplnkom, ale aj praktickým riešením pre optimálne využitie vonkajšieho priestoru.

Drevená terasa IPE pridáva do tohto prostredia prírodný a teplý dotyk. IPE drevo je známe svojou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, čo z neho robí ideálny materiál pre terasy. V kombinácii s bioklimatickou pergolou v atracitovej farbe vytvára harmonický a funkčný exteriér.

Prelistujte naše fotografie a nechajte sa inšpirovať týmto útulným priestorom, kde sa moderný dizajn stretáva s prirodzenou krásou.

 

Wood Garden – vaša cesta k dokonalému vonkajšiemu prostrediu.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.