Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola, screenová roleta, terasa IPE
  • Miesto: Bratislava
  • Kategória: Pergoly
  • Rok: 2023, 2024

Bioklimatická pergola Artosi so screenovou roletou a terasa Ipe.

Realizácia bioklimatickej pergoly Artosi so screenovými roletami ALFA ZIP PLUS a terasy z dreviny IPE pre mladú rodinu prebehla v dvoch etapách. V roku 2023 nás klienti oslovili s potrebou inštalácie bioklimatickej pergoly s tieniacimi roletami. Ani nie rok nato sa na nás opäť obrátili, tentokrát s požiadavkou na realizáciu drevenej terasy. Klienti preukázali skutočne dobrý vkus a zmysel pre detail, čo sa prejavilo vo výbere farebných kombinácií a perfektne zladenom exteriéri.

Drevená terasa z dreviny IPE je jednou z našich najodporúčanejších voľieb pre jej výnimočné vlastnosti. IPE, tiež známa ako brazílsky orech, pochádza z tropických oblastí Južnej Ameriky. Táto drevina je mimoriadne hustá, odolná a tvrdá, čo jej poskytuje vysokú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom, hmyzu a hnilobe. Hustota IPE dosahuje približne 1040 kg/m³, čo z nej robí jednu z najtvrdších drevín na svete (viac o tvrdosti drevín). Pri pravidelnej údržbe sa terasa z IPE stáva klenotom záhrady na mnoho rokov.

Bioklimatická pergola bola pre túto mladú rodinu jasnou voľbou, pretože mali predstavu o priestore, ktorý budú môcť naplno využívať počas celej sezóny, aj v najteplejších dňoch. Inteligentné tienenie pergoly zaisťuje neustálu cirkuláciu vzduchu, zatiaľ čo screenové rolety poskytujú priedušnosť a účinné tienenie z bočných strán. 

Tento projekt dokonale spája estetiku s funkčnosťou, vytvárajúc útulný a pohodlný vonkajší priestor pre rodinné aktivity a relaxáciu.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.