Informácie:

  • Projekt: Drevená terasa
  • Miesto: Bratislava
  • Kategória: Drevené terasy a fasády
  • Rok: 2023

O realizácii drevenej terasy okolo bazénu

Pozývame vás na prehliadku fotografií našej realizácie – drevenej terasy z exotickej dreviny Garapa okolo bazéna. Tento projekt nesie v sebe našu vášeň k vytváraniu praktických a trvanlivých exteriérov, pričom kvalita je našou prioritou.

Drevo Garapa s jeho výraznou zlatohnedou farbou poskytuje nielen vizuálny dojem, ale aj odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Táto terasa vytvára efektívny priestor pri bazéne s minimálnou náročnosťou na údržbu.

V rámci montáže sme použili vysoko kvalitné skrutky SPAX, ktoré sú ideálne pre exotické dreviny. Vo Wood Garden nám záleží na kvalite, preto sme zvolili tento spojovací materiál. Montáž na skrutky SPAX má výhodu umožňovať rýchlu a lacnú výmenu jednotlivých dosiek pri prípadnom poškodení, bez nutnosti demontáže celej terasy. Tým zabezpečujeme nielen trvanlivosť a odolnosť konštrukcie, ale aj efektívnu údržbu v prípade potreby.

Prezrite si fotografie tejto realizácie a nechajte sa inšpirovať kombináciou estetiky a praktickosti. Wood Garden – pretože ultimátna kvalita materiálov a nadčasový dizajn tvoria základ každého nášho projektu.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.