Informácie:

  • Projekt: Drevená terasa GARAPA
  • Miesto: Hviezdoslavov
  • Kategória: Drevené terasy a fasády
  • Rok: 2022

Objavte krásu a exkluzivitu drevenej terasy GARAPA so zabudovanou vírivkou v našej realizácii v Hviezoslavove. Naša firma sa špecializuje na pokládku terás z exotických drevín v najvyššej kvalite, a táto terasa je príkladom toho, ako môže drevo GARAPA prispieť k vytvoreniu jedinečného a luxusného vonkajšieho priestoru.

Drevo GARAPA, známe aj ako brazílský dub, je jednou z najobľúbenejších volieb pre exotické terasy. Svojou vysokou hustotou a tvrdosťou sa radí medzi najkvalitnejšie drevené materiály pre vonkajšie použitie. S hustotou okolo 985 kg/m3 a tvrdosťou na Janka škále okolo 1850 lbf, GARAPA je ideálnou voľbou pre terasy, ktoré vyžadujú odolnosť voči opotrebovaniu a dlhú životnosť.

V architektonickom dizajne exteriérových priestorov je drevo GARAPA viac než len praktický materiál. Jeho prírodná odolnosť voči hnilobe a škodcom ho robí ideálnym pre terasy, ktoré vydržia roky bez výraznej údržby. Okrem toho, drevo GARAPA má nádhernú zlatohnedú farbu so žilkami, ktoré dodávajú terase štýlový a elegantný vzhľad.

Pri realizácii tejto terasy sme sa zamerali nielen na jej funkčnosť, ale aj na estetiku. Drevo GARAPA sme využili nielen pre terasové dosky, ale aj ako obklad pre zabudovanú vírivku. Tento krok nie len pridáva k elegancii terasy, ale tiež zdôrazňuje prirodzenú krásu a štýl tohto exotického dreva.

Naša realizácia drevenej terasy GARAPA s zabudovanou vírivkou je príkladom toho, ako môžete spojiť luxus, trvácnosť a štýl vo vašom vonkajšom priestore.

S exotickými drevinami ako GARAPA môžete mať nielen terasu, ale aj umelecké dielo, ktoré bude pôsobiť dlhé roky s minimálnou údržbou. Vyberte si exkluzívne terasy z exotických drevín pre váš exteriér a užívajte si jedinečnú kombináciu luxusu a prírodného šarmu s drevenou terasou GARAPA.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.