Informácie:

  • Projekt: Hliníková pergola Alu Design
  • Miesto: Nová Dedinka
  • Kategória: Pergoly
  • Rok: 2023

Moderná hliníková pergola Alu Design so screenovými roletami a kompozitná wpc terasa.

Realizácia hliníkovej pergoly ALU Design v obci Nová Dedinka predstavuje sofistikované spojenie moderného dizajnu a praktickosti. Pergola je navrhnutá s pohľadovo rovnou strechou, ktorá prináša čisté línie a elegantný vzhľad. Tento moderný prvok dopĺňa bočné tienenie so screenovými roletami Alfa Zip Plus, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu pred slnečným žiarením a súčasne zaisťujú súkromie a pohodlie.

Pergola je konštruovaná z odolného hliníka, ktorý je nenáročný na údržbu a zaručuje dlhú životnosť. Súčasťou realizácie je aj kompozitná terasa Timmdek, ktorá pridáva celému projektu elegantný a útulný charakter. Kompozitné materiály sú vybrané pre svoju trvácnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam, pričom nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu.

Tento projekt v Novej Dedinke tak ponúka ideálne riešenie pre vytvorenie komfortného a štýlového vonkajšieho priestoru. Spojenie modernej hliníkovej pergoly s čírym sklom, kvalitného tienenia a elegantnej kompozitnej terasy zaručuje, že obyvatelia si môžu vychutnávať svoje vonkajšie prostredie bez starostí a s maximálnym pohodlím.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.