Informácie:

  • Projekt: Drevená terasa IPE
  • Miesto: Bratislava-Lamač
  • Kategória: Drevené terasy a fasády
  • Rok: 2020

O realizácii renovácie drevenej terasy IPE

Predstavujeme našu odbornú revitalizáciu drevenej terasy IPE v Bratislave, situovanej v mestskej časti Lamač. Táto exkluzívna terasa z dreva IPE, kt. známe svojou výnimočnou odolnosťou a krásnou hnedo-marónskou farbou. IPE, alebo železné drevo, ako sa tejto drevine zvykne hovoriť, je exotická drevina, ktorá si udržiava svoj pôvab aj v náročných podmienkach.

Pre zachovanie krásy dreva a jeho odolnosti voči poveternostným vplyvom odporúčame pravidelnú údržbu. Olejovanie drevenej terasy je kľúčovým prvkom, ktorý by mal byť vykonávaný ideálne dvakrát ročne – po zime a pred zimou. Týmto spôsobom zabezpečíte, že drevo bude dobre vyživené a udrží si svoju prirodzenú krásu počas celej sezóny.

Pre viac informácií o údržbe drevených terás a praktické tipy na olejovanie a starostlivosť o drevo si prečítajte náš článok venovaný tejto téme. Zájdite na našu blogovú podstránku a objavte, ako sa správne starať o drevené terasy a udržiavať ich v optimálnom stave po dlhé roky. Vaša terasa si zaslúži najlepšiu starostlivosť, a my vám radi poskytneme užitočné rady.

Prečítajte si náš článok o údržbe drevenej terasy

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.