Bioklimatická pergola ARTOSI pred showroomom

Bioklimatická pergola ARTOSI

Bioklimatická pergola ARTOSI s otočnými lamelami

Bioklimatická pergola vás ochráni pred slnkom, dažďom a snehom. Môžete jednoducho ovládať intenzitu slnečných lúčov na terase pomocou diaľkového ovládača. S inovatívnou bioklimatickou pergolou ARTOSI to je hračka. Strecha pergoly je vyrobená z hliníkových otočných lamiel, ktoré môžete ľahko prispôsobiť podľa aktuálneho počasia. Aby ste vašu pergolu ešte viac vylepšili, môžete pridať ďalšie príslušenstvo, ako sú screenové rolety alebo dažďové senzory. Ak sa rozhodnete využiť aj posuvný systém na zasklenie pergoly, získate dokonalú zimnú záhradu na celý rok.

Bioklimatická pergola ARTOSI

Nepremeškajte letnú akciu

Pripravili sme si pre vás špeciálnu letnú akciu na bioklimatickú pergolu ARTOSI. Pre viac informácií kliknite prosím na tlačidlo "LETNÁ AKCIA ARTOSI"

Sadne pre každú záhradu aj terasu

Moderná pergola s otočnými lamelami

Bioklimatická pergola ARTOSI je vyrábaná s vysokou presnosťou. Vďaka tomu je každá montáž jednoduchá a rýchla. Pergolu navyše môžete namontovať k stene domu alebo nechať samostatne stojaciu. Stojku pergoly možné posunúť až o 1 m mimo roh pergoly.
Biokliamtická pergola s modrou oblohou

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

Naše realizácie

Bioklimatická pergola ARTOSI

Presne podľa vašich predstáv

Samonosná Bioklimatická pergola ARTOSI s inovatívnym a čistým dizajnom sa vám v mnohých ohľadoch prispôsobí. Vyvinuli sme ju s dôrazom na presnosť, kvalitu spracovania a možnosti individuálnych úprav.

Bioklimatická pergola ARTOSI

Jediná pergola, ktorá sa vám prispôsobí

Bioklimatická pergola ARTOSI s otočnými lamelami je dokonalým riešením zastrešenia terasy pre všetky druhy stavieb. Jej konštrukcia je rovná bez viditeľného spádu a strecha tvorená hliníkovými lamelami. Tieto lamely je možné otáčať a polohovať, čo umožňuje tienenie terasy, ale zároveň aj reguláciu teploty a ventiláciu. Zatvorenie lamel pergoly poskytuje nielen ochranu pred slnkom a dažďom, ale aj pred snehom.

Moderné riešenie

Kvalita a funkčnosť

98.80% spokojnosť zákazníkov na základe recenzií a objektívných zdrojov

Bioklimatická pergola ARTOSI

4 základné funkcie

Icon

Počasie

Chráni proti nepriaznivému počasiu
Icon

Ventilácia

Vytvára príjemnú klímu
Icon

Teplota

Reguluje prenikajúce teplo
Icon

Zatienenie

Zabezpečuje optimálne zatienenie a tým aj optickú pohodu

Bioklimatická pergola ARTOSI

Prednosti a výhody

Drevená terasa so zavretou bioklimatickou pergolou
Zaujala vás naša ponuka Bioklimatických pergol?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

Bioklimatická pergola ARTOSI

Rozmery a možnosti

Model bioklimatickej pergoly

Šírka pergoly

1000 - 4500 mm

Dĺžka pergoly

1440 - 7000 mm

Od výsuvu 6 120 mm má pergola 6 ks stojok.

Podchodzia výška

maximálne 3000 mm

Počet zón lamiel

1 - 2 zóny

Bioklimatická pergola ARTOSI

Farebné prevedenie

Štandardné farby
Icon

RAL9006

Icon

RAL9006S

Icon

RAL9007

Icon

RAL9007S

Icon

RAL9016

Icon

RAL9010S

Icon

RAL7016M

Icon

RAL7016S

Icon

RAL8014M

Icon

RAL8014S

Icon

DB702

Icon

DB703

Uvedené farby sú iba orientačné. Ak chcete vidieť farbu v skutočnosti, odporúčamenavštíviť náš showroom.

Bioklimatická pergola ARTOSI

Osvetlenie

Osvetlenie 24 V LED pásmi môžete mať na všetkých štyroch stranách alebo na dvoch protiľahlých stranách pergoly. LED pásik je vhodný do exteriérov a je tiež opatrený nano vrstvou, ktorá zaisťuje jeho dlhšiu životnosť. Diaľkovým ovládačom je možné zapínať oba LED pásiky nezávisle na sebe alebo spoločne.
Icon

BEZ OSVETLENIA

Icon

DENNÁ BIELA 4000K

Dažďové čidlo

Dažďové čidlo Ondeis 230V AC Somfy

Dažďové čidlo Somfy je vhodným doplnkom pre markízu alebo pergolu. Toto čidlo automaticky zatvorí lamely na pergole a poskytne terase ochranu pred dažďom a snehom. Musí byť upevnené na stožiar alebo zvislú plochu. Vonkajší dažďový senzor Ondeis poskytuje informácie o množstve dažďových a snehových zrážok riadiacej jednotke. Je použiteľný pre všetky riadiace jednotky s bezpotenciálovým kontaktom.
Riadiaca jednotka bioklimatickej pergoly

Riadiaca jednotka TaHoma® switch

Riadiaca jednotka TaHoma® switch zaistí ovládanie celej pergoly (náklon lamiel, osvetlenie) pomocou mobilného zariadenia z akéhokoľvek miesta s internetovým pripojením - tzv. chytrá domácnosť. Ak neplánujete "chytrú domácnosť", TaHomu nepotrebujete a stačí vám len ovládač z ponuky nižšie.

Bioklimatická pergola ARTOSI

Ovládanie

Icon

Elektricky diaľkovým ovládačom

Slúži pre otváranie, naklápanie a zatváranie hliníkových lamiel v streche pergoly a ovládanie LED osvetlenia.
Bioklimatická pergola so screenovými roletami

Bioklimatická pergola ARTOSI

Ovládajte svoju klímu

Prednosťou pergoly ARTOSI je možnosť rozdelenia strechy na viac nezávislých sekcií, ktoré je možné ovládať samostatne. Môžete tak komfortne regulovať prúdenie svetla, tepla aj vzduchu v ľubovoľnej časti pergoly podľa pozície slnečných lúčov počas celého dňa. Pre väčší komfort sa dajú boky pergoly ľahko doplniť o screenové látkové rolety.

Na stiahnutie

PDF

Bioklimatická pergola ARTOSI

Bioklimatická pergola ARTOSI má v cene automaticky zahrnutú tú najvyššiu odolnosť proti vetru

Ďalšou výhodou je rozdelenie otočných strešných lamiel na viacero sektorov, ktoré môžete pomocou elektrického ovládača rôzne zatieňovať. V zakrytej časti bioklimatickej pergoly ARTOSI sa potom dá napríklad grilovať, zatiaľ čo vy sa v preslnenom kúte opaľujete. Počas prehánok odvádza plne uzavreté lamely vodu do nosnej stojky.

Ak zatúžite aj po bočnej ochrane pred živlami, pomôžu vám zatemňovacie screenové rolety alebo posuvné zasklenie. Medzi ďalšie obľúbené doplnky sa radí tiež osvetlenie bioklimatickej pergoly pomocou integrovaných LED pásikov, ktoré uplatníte pri večernej párty.

Akonáhle začne vonku pofukovať, nemusíte sa báť. Bioklimatická pergola má v cene automaticky zahrnutú tú najvyššiu odolnosť proti vetru. Hliníková bioklimatická pergola, jej cena a dômyselné konštrukčné riešenie s päťročnou zárukou nemajú konkurenciu. Pre doplňujúce otázky a dopyty sme vám k službám.

Bioklimatická pergola ARTOSI

Vylepšite si svoju pergolu ARTOSI

Hnedá zimná záhrada s posuvným systémom zasklenia

Bioklimatická pergola ARTOSI

Posuvné systémy zasklenia

Bioklimatickú pergolu ARTOSI stále inovujeme. Teraz je možné do bokov pergoly implementovať aj posuvný zasklievací systém. Je nenápadný, chráni pred hlukom a nepriazňou počasia a zároveň neobmedzuje výhľad do záhrady. Takto si môžete predĺžiť a spríjemniť Váš čas strávený na terase.
Screenové rolety na bioklimatickej pergole

Bioklimatická pergola ARTOSI

Screenové rolety

Pergola ARTOSI a screenová roleta ALFA-ZIP - dokonalá kombinácia moderného dizajnu a praktickosti. Doplnením pergoly o screenové látkové rolety získate väčší komfort a súkromie. ALFA PLUS-ZIP ponúka šírku až 4,8 m. Pergola a roleta idú ruka v ruke, čo zaručuje dlhší a pohodlnejší čas strávený na záhrade alebo terase.
Zaujala vás naša ponuka Bioklimatických pergol?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky