Drevenná pergola s drevenou terasou

DREVENÁ PERGOLA WOOD-CLASSIC

Luxusná drevená pergola Wood-Classic

Vďaka drevenej pergole efektívne spojíte vnútorný priestor s vonkajším a účinne vás ochráni aj pred nepriazňou počasia a slnkom. Pri stavbe drevenej pergoly kladieme dôraz na kvalitné materiály. Drevená konštrukcia je z BSH ASi hranolov, najvyšej pohľadovej kvality a je opracovaná na CNC strojoch, vďaka tomu je konštrukcia bez viditeľných spojov a skrutiek. Moderné línie, kvalitný materiál a perfektný dizajn, to sú drevené pergoly Wood-Classic.

Vytvorí jedinečný dizajn na vašej terase

Kvalitná drevená pergola

Vytvoríme pre Vás priestor, kde sa budete cítiť príjemne a bude ideálny pre relax s rodinou či priateľmi. Drevená pergola dodá vašej záhrade alebo terase elegantný nádych a zasklením získate priestor, ktorý môžete využívať počas celého roka. Radi vám poradíme pri výbere správnej pergoly podľa vašich požiadaviek.
Drevená pergola s drevenou terasou

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

Naše realizácie

DREVENÁ PERGOLA WOOD-CLASSIC

Technické informácie

Prečo BSH hranoly?

V lepených hranoloch BSH nájdete prírodnú charizmu dreva s nezameniteľným charakterom. Sú pevné, stabilné a esteticky zladené, čo ich robí ideálnymi pre konštrukcie vo výstavbe. Lepené smrekové hranoly sa vyrábajú zo špeciálne triedených lamiel a splňujú normu DIN EN 14080:2013. Povrch BSH je hladký, presný a s fázovanými hranami. Použitie: strešné konštrukcie, nosníky, pohľadové strešné hranoly, stavebné steny, mosty, zimné záhrady.

Čo používame na povrchovú úpravu dreva?

OSMO je nemecký výrobca olejových produktov na drevo určených pre použitie v interiéri aj exteriéri. Tieto produkty sa vyznačujú nadštandardnou kvalitou: jednoduchá renovácia, dlhá trvanlivosť, zdravotná neškodnosť, šetrnosť k životnému prostrediu, vynikajúce krytie a top kvalita.

DREVENÁ PERGOLA WOOD-CLASSIC

Výplň strechy

Pre výplň strechy sú dostupné rôzne typy materiálov.

Dutinkový polykarbonát 16mm

Dutinkový polykarbonát prináša koncept nízkej hmotnosti dosky v kombinácii s komorovou štruktúrou. Konštrukcia dosky ponúka vysokú odolnosť voči nárazu a vysokú priepustnosť svetla v kombinácii s dobrými izolačnými vlastnosťami.

Bezpečnostné sklo

Najvhodnejším materiálom a najčastejšou voľbou našich zákazníkov výplne v streche je bezpečnostné sklo. Štandardne používame číre bezpečnostné sklo VSG 4.4.1

Izolačný panel

Panel je vyrobený z polyuretanovej peny, ktorý umožňuje dosiahnutie vysokej tepelnej izolácie. Vďaka rýchlemu a ľahkému položeniu sa jedná o vysoko funkčný panel.

DREVENÁ PERGOLA WOOD-CLASSIC

Presne podľa vašich predstáv

Drevené hranoly sú navrhované tak, aby bola zachovaná nielen statika, ale aj celkový dizajn. pergoly. Vzdialenosť nosných profilov v streche od seba je v rozmedzí od 650 mm do 850 mm z dôvodu zvýšenia statickej záťaže. Pergola je kotvená do fasády domu a maximálny výrobny rozmer je 7x4 metrov. Pre drevenú pergolu ponúkame množstvo voliteľných prvkov tienenia a zasklenia.

Drevené pergoly

Vylepšite si svoju drevenú pergolu

Hliníková zimná záhrada

Drevené pergoly

Posuvné systémy zasklenia

Drevené pergoly stále inovujeme. Teraz je možné do bokov pergoly implementovať aj posuvný zasklievací systém. Je nenápadný, chráni pred hlukom a nepriazňou počasia a zároveň neobmedzuje výhľad do záhrady. Takto si môžete predĺžiť a spríjemniť Váš čas strávený na terase.
Screenové rolety na bioklimatickej pergole

Drevené pergoly

Screenové rolety

Dizajnová drevená pergola a screenová roleta ALFA-ZIP - dokonalá kombinácia moderného dizajnu a praktickosti. Doplnením pergoly o screenové látkové rolety získate väčší komfort a súkromie. ALFA PLUS-ZIP ponúka šírku až 4,8 m. Pergola a roleta idú ruka v ruke, čo zaručuje dlhší a pohodlnejší čas strávený na záhrade alebo terase.
Veranda na drevenej streche

Drevené pergoly

Verandy

Veranda HRV52 je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, aby zabránila preniku slnečných lúčov ku skleneným plochám. Medzi sklom a tkaninou je dostatočná cirkulácia vzduchu, čo zabráni akumulácii tepla. Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom.
Zaujala vás naša ponuka drevených pergol?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky