DREVENÁ PERGOLA WOOD-CLASSIC

Luxusná drevená pergola Wood-Classic

Vďaka drevenej pergole efektívne spojíte vnútorný priestor s vonkajším a účinne vás ochráni aj pred nepriazňou počasia a slnkom. Pri stavbe drevenej pergoly kladieme dôraz na kvalitné materiály. Drevená konštrukcia je z BSH ASi hranolov, najvyšej pohľadovej kvality a je opracovaná na CNC strojoch, vďaka tomu je konštrukcia bez viditeľných spojov a skrutiek. Moderné línie, kvalitný materiál a perfektný dizajn, to sú drevené pergoly Wood-Classic.

VYTVORÍ JEDINEČNÝ DIZAJN NA VAŠEJ TERASE

Kvalitná drevená pergola

Vytvoríme pre Vás priestor, kde sa budete cítiť príjemne a bude ideálny pre relax s rodinou alebo priateľmi. Drevená pergola dodá vašej záhrade či terase elegantný nádych a zasklením naviac získate priestor, v ktorom môžete tráviť čas v každom ročnom období. Radi vám poradíme pri výbere tej správnej, podľa vašich individuálnych požiadaviek.

DREVENÁ PERGOLA WOOD-CLASSIC

Technické informácie

Prečo BSH hranoly?

V lepených hranoloch BSH môžete nájsť prírodnú charizmu dreva a jeho nezameniteľný a individuálny charakter. Nosnosť, rozmerová stabilita a estetika sú kombinované tak, aby mohli byť použité v konštrukcii zo stavebného dreva najvyššej kvality a najlepšieho konštrukčného správania. Lepené smrekové hranoly sa vyrábajú len zo špeciálne triedených lamiel pre tieto účely a sú vyrobené podľa DIN EN 14080: 2013. Povrch BSH je zo všetkých strán hladko zrovnaný, presný a hrany sú fázované. Použitie: strešné konštrukcie, nosníky, pohľadové strešné hranoly, konštrukcia stien, stavby mostov, zimné záhrady

Čo používame na povrchovú úpravu dreva?

OSMO – je nemecký výrobca produktov na ošetrenie dreva, na základe oleja. Výrobky su určené pre použitie v interiéri a exteriéri. Vďaka olejovej báze náter nepraská a veľmi jednoducho je možné výrobky renovovať. Produkty OSMOvynikajú nadštandardnou kvalitou: jednoduchá renovácia, dlhá trvanlivosť, zdravotne neškodlivé, šetrí životné prostredie, vynikajúce krytie a top kvalita.

DREVENÁ PERGOLA WOOD-CLASSIC

Výplň strechy

Pre výplň strechy sú dostupné rôzne typy materiálov.

Dutinkový polykarbonát 16mm

Dutinkový polykarbonát prináša koncept nízkej hmotnosti dosky v kombinácii s komorovou štruktúrou. Konštrukcia dosky ponúka vysokú odolnosť voči nárazu a vysokú priepustnosť svetla v kombinácii s dobrými izolačnými vlastnosťami.

Bezpečnostné sklo

Najvhodnejším materiálom a najčastejšou voľbou našich zákazníkov výplne v streche je bezpečnostné sklo. Štandardne používame číre bezpečnostné sklo VSG 4.4.1

Izolačný panel

Panel je vyrobený z polyuretanovej peny, ktorý umožňuje dosiahnutie vysokej tepelnej izolácie. Vďaka rýchlemu a ľahkému položeniu sa jedná o vysoko funkčný panel.

DREVENÁ PERGOLA WOOD-CLASSIC

Presne podľa vašich predstáv

Drevené hranoly sú navrhované tak, aby bola zachovaná nielen statika, ale aj celkový dizajn. pergoly. Vzdialenosť nosných profilov v streche od seba je v rozmedzí od 650 mm do 850 mm z dôvodu zvýšenia statickej záťaže. Pergola je kotvená do fasády domu a maximálny výrobny rozmer je 7x4 metrov. Pre drevenú pergolu ponúkame množstvo voliteľných prvkov tienenia a zasklenia.

Drevená pergola Wood-Classic

Cenník

4 m x 3 m

od 5 845,50 EUR s DPH

Uvedená cena bez dopravy, vrátane 20% DPH.

6 m x 3 m

od 8 484,75 EUR s DPH

Uvedená cena bez dopravy, vrátane 20% DPH.

7 m x 4 m

od 11 063,25 EUR s DPH

Uvedená cena bez dopravy, vrátane 20% DPH.

Drevené pergoly

Vylepšite si svoju drevenú pergolu

Drevené pergoly

Posuvné systémy zasklenia

Drevené pergoly neustále inovujeme. Okrem screenovej rolety je tiež možné do bokov pergoly implementovať posuvný zasklievací systém rámový alebo bezrámový. Posuvný systém je taký nenápadný, že ho ani nebudete vnímať, neprekáža výhľadu do záhrady, ale dokonale chráni pred hlukom, prachom a nepriazňou počasia. Dokáže tak spríjemniť a predĺžiť Váš čas strávený na terase.

Drevené pergoly

Screenové rolety

Dizajnová drevená pergola a screenová roleta ALFA-ZIP, to je dokonalý súzvuk moderného dizajnu a praktickosti. Pre ešte väčší komfort aj súkromie sa dajú boky pergoly ľahko doplniť o screenové látkové rolety. Screenová roleta ALFA PLUS-ZIP ponúka možnosť väčšej šírky a to až 4,8 m. Pergola aj roleta idú tak spolu ďalej ruka v ruke a po ich spoločnom obstaraní bude čas strávený na Vašej záhrade či terase ešte dlhší a komfortnejší.

Drevené pergoly

Verandy

Veranda HRV52 je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, a tým bráni prestupu slnečných lúčov skôr, než preniknú ku skleneným plochám. Priestor medzi sklom a tkaninou umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a nedochádza tak k akumulácii tepla. Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom.

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

NAŠE REALIZÁCIE

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky