Hliníkové pergoly

Kvalitné hliníková pergola Alu-Classic

Chcete svojej záhrade dodať romantickú atmosféru alebo ochrániť vaše auto pred vrtochmi počasia? Postavte si pergolu. Pergola na záhrade láka k oddychu a relaxu, posedeniam s priateľmi či práci na čerstvom vzduchu. Keď je treba, kedykoľvek vás ochráni pred dažďom a ostrým slnkom. Naše konštrukcie sú vyrobené z odolných hliníkových profilov, ktoré odolajú vonkajším vplyvom celé dekády. Hliníkové pergoly sú voči tradičným dreveným pergolám bezúdržbové, šetria teda váš čas i peniaze za ošetrujúce nátery. Hliníkové pergoly majú desiatky rokov dlhú, takmer neobmedzenú životnosť. Sú kotvené na stenu domu alebo vyrobené samonosnou konštrukciou ktorá, nevyžaduje kotvenie do steny a môže stáť samostatne, takže ju jednoducho umiestnite prakticky kamkoľvek budete chcieť. Pre zastrešenie hliníkových pergol máte na výber z viacerých materiálov ako napríklad polykarbonát, bezpečnostné sklo, izolačné sklo či izolačný panel. Všetky pergoly vyrábame na mieru a dokážeme sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám zákazníka i nárokom terénu. Vďaka jedinečnému systému je možné pergolu hocikedy dodatočne zaskliť.

Hliníková pergola Alu-Classic

Hliníková pergola Alu-Classic s miernym sklonom strechy je moderným riešením zastrešenia terasy za dostupnú cenu.

V stĺpoch zabudované odtokové žľaby sa postarajú o bezproblémový odtok vody aj počas najsilnejšieho dažďa, zosilnený žľabový profil s dvojitou stenou v čele konštrukcie vám umožní v prípade potreby zväčšiť svoj užívací komfort prerobením pergoly na zimnú záhradu, ktorú môžete využívať od skorej jari do neskorej jesene. Je ideálnou voľbou, pokiaľ túžite po masívnych líniach a zároveň vám nechá otvorené možnosti, pokiaľ sa rozhodnete vašu pergolu prerobiť na zimnú záhradu, keďže sa dá jednoducho zaskliť.

Moderné riešenie

Kvalita a funkčnosť

Technické informácie

Výhody hliníkovej pergoly Alu-Classic

Hliníková pergola Alu-Classic

Farebné prevedenie

Štandardné farby
Icon

RAL9006

Icon

RAL7016

Icon

RAL9016

Icon

RAL8003

Uvedené farby sú iba orientačné. Ak chcete vidieť farbu v skutočnosti, odporúčame navštíviť náš showroom.

Hliníková pergola Alu-Classic

Výplň strechy

Pre výplň strechy sú dostupné rôzne typy materiálov.

Dutinkový polykarbonát 16mm

Dutinkový polykarbonát prináša koncept nízkej hmotnosti dosky v kombinácii s komorovou štruktúrou. Konštrukcia dosky ponúka vysokú odolnosť voči nárazu a vysokú priepustnosť svetla v kombinácii s dobrými izolačnými vlastnosťami.

Bezpečnostné sklo

Najvhodnejším materiálom a najčastejšou voľbou našich zákazníkov výplne v streche je bezpečnostné sklo. Štandardne používame číre bezpečnostné sklo VSG 4.4.1

Izolačné sklo 24mm

Tento variant je ideálnym riešením ak si chcete čas v našej sezónnej zimnej záhrade ešte o niečo viac predĺžiť. Izolačné sklo rôzneho zloženia a kombinácií vie zabezpečiť maximálny prestup svetla ale zároveň aj ochranu pred slnkom. Sklo sa dá kombinovať podľa požiadaviek zákazníka, čo je žiadúce aby ste si mohli užívať komfort posedenia v našej zimnej záhrade.

Izolačný panel Isodomus 80mm

Panel ISODOMUS je vyrobený z polyuretanovej peny, ktorý umožňuje dosiahnutie vysokej tepelnej izolácie. Vďaka rýchlemu a ľahkému položeniu sa jedná o vysoko funkčný panel. Naviac, vďaka svojmu zvláštnemu prevedeniu, ktoré pripomína škridloplech môže uspokojiť aj tie najnáročnejšie podmienky našich zákazníkov.

Hliníková pergola Alu-Classic

Presne podľa vašich predstáv

Profily sú navrhované tak, aby bola zachovaná nielen statika, ale aj dizajn. Vzdialenosť nosných profilov v streche od seba je v rozmedzí od 650 mm do 750 mm z dôvodu zvýšenia statickej záťaže. Konštrukcia je navrhovaná pre záťaže od 150 do 300 kg v závislosti od dĺžky krovu. Pergola je kotvená na stenu domu alebo smostatne stojaca. Vyrobíme vám na mieru rôzne tvary, aby naše pergoly sedeli k vášmu domu ako uliate. Okrem klasickej šikmej pergoly vyrábame atypické tvary strechy ako tvar U, L, rohová pergola alebo sedlová strecha.

Hliníková pergola Alu-Classic

Cenník

4 m x 3 m

od 3 719,52 EUR s DPH

Uvedená cena bez montáže, dopravy, vrátane 20% DPH.

5 m x 3,5 m

od 5 336,80 EUR s DPH

Uvedená cena bez montáže, dopravy, vrátane 20% DPH.

7 m x 4 m

od 8 398,88,- EUR s DPH

Uvedená cena bez montáže, dopravy, vrátane 20% DPH.

Hliníkové pergoly

Vylepšite si svoju hliníkovú pergolu

Hliníkové pergoly

Posuvné systémy zasklenia

Hliníkové pergoly neustále inovujeme. Okrem screenovej rolety je tiež možné do bokov pergoly implementovať posuvný zasklievací systém rámový alebo bezrámový. Posuvný systém je taký nenápadný, že ho ani nebudete vnímať, neprekáža výhľadu do záhrady, ale dokonale chráni pred hlukom, prachom a nepriazňou počasia. Dokáže tak spríjemniť a predĺžiť Váš čas strávený na terase.

Hliníkové pergoly

Screenové rolety

Hliníková pergola a screenová roleta ALFA-ZIP, to je dokonalý súzvuk moderného dizajnu a praktickosti. Pre ešte väčší komfort aj súkromie sa dajú boky pergoly ľahko doplniť o screenové látkové rolety. Screenová roleta ALFA PLUS-ZIP ponúka možnosť väčšej šírky a to až 4,8 m. Pergola aj roleta idú tak spolu ďalej ruka v ruke a po ich spoločnom obstaraní bude čas strávený na Vašej záhrade či terase ešte dlhší a komfortnejší.

Hliníkové pergoly

Verandy

Veranda HRV52 je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, a tým bráni prestupu slnečných lúčov skôr, než preniknú ku skleneným plochám. Priestor medzi sklom a tkaninou umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a nedochádza tak k akumulácii tepla. Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom.

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

NAŠE REALIZÁCIE

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky