Hliníková pergola s drevenou terasou

Hliníkové pergoly

Kvalitné hliníkové pergoly Alu-Classic

Chcete vytvoriť romantickú atmosféru alebo chrániť auto pred nepriaznivým počasím? Pergoly na záhrade prilákajú k odpočinku, relaxu a vonkajším aktivitám s priateľmi. Kedykoľvek vás tiež ochránia pred dažďom a slnkom. Naša konštrukcia pergoly je vyrobená z odolných hliníkových profilov, ktoré vydržia celé desaťročia. Hliníkové pergoly sú bez údržby v porovnaní s tradičnými drevenými pergolami, čo vám šetrí čas a peniaze za údržbu náterov. Majú takmer neobmedzenú životnosť. Môžu byť kotvené na stenu domu alebo navrhnuté ako samonosná konštrukcia, ktorá nevyžaduje kotvenie do steny, čo umožňuje ich umiestnenie takmer kdekoľvek. Všetky naše pergoly sú vyrábané na mieru a vieme sa prispôsobiť vašim špecifickým požiadavkám aj terénu.

Hliníková pergola Alu-Classic

Hliníková pergola Alu-Classic je moderné riešenie pre zastrešenie terasy za dostupnú cenu.

Vďaka odtokovým žľabom a zosilnenému profilu s dvojitou stenou Vám pergola umožní bezproblémový odtok vody a možnosť prerobiť ju na zimnú záhradu. Táto voľba s masívnymi líniami otvára nekonečné možnosti pre Váš užívací komfort.

Moderné riešenie

Kvalita a funkčnosť

Technické informácie

Výhody hliníkovej pergoly Alu-Classic

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

NAŠE REALIZÁCIE

Hliníková pergola Alu-Classic

Farebné prevedenie

Štandardné farby
Icon

RAL9006

Icon

RAL7016

Icon

RAL9016

Icon

RAL8003

Uvedené farby sú iba orientačné. Ak chcete vidieť farbu v skutočnosti, odporúčame navštíviť náš showroom.

Hliníková pergola Alu-Classic

Výplň strechy

Pre výplň strechy sú dostupné rôzne typy materiálov.

Dutinkový polykarbonát 16mm

Dutinkový polykarbonát prináša koncept nízkej hmotnosti dosky v kombinácii s komorovou štruktúrou. Konštrukcia dosky ponúka vysokú odolnosť voči nárazu a vysokú priepustnosť svetla v kombinácii s dobrými izolačnými vlastnosťami.

Bezpečnostné sklo

Najvhodnejším materiálom a najčastejšou voľbou našich zákazníkov výplne v streche je bezpečnostné sklo. Štandardne používame číre bezpečnostné sklo VSG 4.4.1

Izolačné sklo 24mm

Táto varianta je skvelým riešením, ak chcete predĺžiť čas v našej sezónnej zimnej záhrade ešte viac. Izolačné sklo s rôznym zložením a kombináciami zabezpečuje maximálny prenos svetla aj ochranu pred slnkom. Sklo je prispôsobiteľné podľa vašich požiadaviek, čo vám umožňuje vychutnať si pohodlné posedenie v našej zimnej záhrade.

Izolačný panel Isodomus 80mm

Panel ISODOMUS je vyrobený z polyuretanovej peny s vysokou tepelnou izoláciou. Je ľahký, rýchlo sa pokladá a plní svoju funkciu. Jeho škridloplechový vzhľad uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

Hliníková pergola Alu-Classic

Presne podľa vašich predstáv

Profily sú navrhnuté tak, aby zachovali stabilitu a dizajn. Vzdialenosť nosných profilov v streche je v rozmedzí od 650 mm do 750 mm, z dôvodu statickej záťaže. Konštrukcia je vhodná pre záťaže od 150 do 300 kg v závislosti od dĺžky krovu. Pergoly môžu byť prichytené na stenu domu alebo samostatne stojace. Okrem klasickej šikmej pergoly vyrábame aj atypické tvary strechy ako U, L, rohovú pergolu alebo sedlovú strechu, ktoré dokonale ladia s vaším domom.

Hliníkové pergoly

Vylepšite si svoju hliníkovú pergolu

Hliníková zimná záhrada

Hliníkové pergoly

Posuvné systémy zasklenia

Hliníkové pergoly stále inovujeme. Teraz je možné do bokov pergoly implementovať aj posuvný zasklievací systém. Je nenápadný, chráni pred hlukom a nepriazňou počasia a zároveň neobmedzuje výhľad do záhrady. Takto si môžete predĺžiť a spríjemniť Váš čas strávený na terase.
Screenové rolety na bioklimatickej pergole

Hliníkové pergoly

Screenové rolety

Hliníková pergola a screenová roleta ALFA-ZIP - dokonalá kombinácia moderného dizajnu a praktickosti. Doplnením pergoly o screenové látkové rolety získate väčší komfort a súkromie. ALFA PLUS-ZIP ponúka šírku až 4,8 m. Pergola a roleta idú ruka v ruke, čo zaručuje dlhší a pohodlnejší čas strávený na záhrade alebo terase.
Veranda na drevenej streche

Hliníkové pergoly

Verandy

Veranda HRV52 je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, aby zabránila preniku slnečných lúčov ku skleneným plochám. Medzi sklom a tkaninou je dostatočná cirkulácia vzduchu, čo zabráni akumulácii tepla. Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom.
Zaujala vás naša ponuka hliníkových pergol?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky