veranda

Verandy

Verandy sú praktickým a elegantným riešením tienenia pergoly alebo zimnej záhrady

Verandy pre vaše terasy, balkóny či okná vás ochránia pred horúcim letným slnkom a vy si tak môžete užívať svoje priestory v príjemnom chládku. Najväčšou výhodou moderných systémov tienenia je jednoduchá manipulácia, ktorá si udržiava svoj vysoký štandard dlhú dobu po montáži. Moderné systémy tienenia disponujú aj vysokou kvalitou materiálu, ktorá ich ochráni pred vplyvmi počasia, aby ste si ich mohli užívať čo najdlhšie, a to aj pri vyššom vetre či iných nepriazniach počasia. Hliníkové konštrukcie sa zase postarajú o to, aby vaše systémy tienenia nevyžadovali žiadnu údržbu. Samozrejmosťou je moderný dizajn, ktorý bude zdobiť vašu nehnuteľnosť, pergolu či zimnú záhradu.

Verandy

Verandy na mieru

Rolety Veranda sú kombináciou vysoko kvalitného materiálu a moderného designu. Sú vhodné pre montáž na akúkoľvek konštrukciu zimnej záhrady alebo pergoly. Celý systém je vyrobený z nehrdzavejúcich materiálov a látka je v uzavretom stave rolety úplne ukrytá v boxe. V otvorenom stave je tkanina udržiavaná v bezpečnej vzdialenosti medzi roletou a sklom vďaka vodiacim lištám a pružinovému systému, ktorý udržuje tkaninu v konštantnom napätí.

Elegantné riešenie

Kvalita a funkčnosť

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

NAŠE REALIZÁCIE

Veranda XLIGHT

Spodná markíza XLIGHT je zárukou trvácnosti. Jej umiestnenie pod sklennou plochou v pergolách, zimných zahrádach, svetlíkoch či balkónoch ju ochráni pred vplyvmi počasia, aby ste si mohli užívať osviežujúceho chládku desiatky sezón. Samozrejmosťou je jednoduchá obslucha pomocou manuálnej kľuky alebo automaticky, pomocou elektromotora. Použité materiály zabezpečujú výborné izolačné vlastnosti. Možno namontovať vertikálne. Spodná markíza s protiťahom určená predovšetkým pre umiestnenie pod sklo, napr. pre pergoly s presklenou strechou alebo svetlíky. Tento typ markízy je možné použiť aj na vertikálne tienenie.
Zasklenná veranda

Veranda HRV52

Veranda HRV52 je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, a tým bráni prestupu slnečných lúčov skôr, než preniknú ku skleneným plochám. Priestor medzi sklom a tkaninou umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a nedochádza tak k akumulácii tepla. Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom. Je vhodná pre montáž na akúkoľvek konštrukciu zimnej záhrady či pergoly. Celý systém je vyrobený z nehrdzavejúcich materiálov a tkanina je úplne ukrytá v boxe. Produkt sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti počasiu a dlhou životnosťou.
Veranda na drevenej streche
Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky