bioklimatická pergola

Bioklimatická pergola

4 hlavné dôvody, prečo si vybrať práve bioklimatickú pergolu

Bioklimatická pergola je čoraz obľúbenejšou voľbou pre vonkajšie priestory. Ich jedinečný dizajn a mnohé výhody robia z bioklimatických pergól ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú vytvoriť príjemný a funkčný exteriér. V tomto blogu sa pozrieme na to, prečo si vybrať bioklimatickú pergolu pre svoj domov.
1.

Regulácia teploty

Vďaka nastaviteľným lamelám

Jednou z hlavných výhod bioklimatickej pergoly je jej schopnosť regulovať teplotu. Vďaka nastaviteľným lamelám môžete ľahko regulovať množstvo slnečného svetla a vzduchu, ktorý preniká do priestoru pod pergolou. V lete môžete lamely nastaviť tak, aby poskytovali dostatok chladného vzduchu a minimalizovali slnečné žiarenie, čím zabezpečíte príjemnú atmosféru. V zime môžete naopak lamely otvoriť, čím umožníte prenikanie slnečného svetla a tepla.
2.

Ochrana pred poveternostnými vplyvmi

Pergola aj vy budete v bezpečí

Naše bioklimatické pergoly poskytujú účinnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Ich robustná a kvalitná konštrukcia je odolá voči silnému vetru a prípadnému dažďu. Lamely sú po zatvorení vodotesné, čo znamená, že do priestoru pod pergolou nepreniká voda. Vďaka tomu je možné využívať vonkajší priestor aj počas daždivých dní.
bioklimatická pergola funkcie
3.

Moderné funkcie

Inteligentná domácnosť a ovládanie smartfónom

Bioklimatické pergoly netrpia núdzou ani o moderné technológie. Vďaka našej riadiacej jednotke TaHoma® switch môžete využívať pergolu aj v rámci inteligentnej domácnosti a ovládať ju smartfónom. Viete tak ovládať náklon lamiel alebo osvetlenie. Lamely pergoly vám vieme nastaviť napr. aj tak, aby počas dňa nasledovali slnko. Dažďové čidlo zase zabezpečí automatické uzavretie lamiel, aby vám pod pergolu nenapršalo alebo nenasnežilo.
4.

Prémiový dizajn

Praktická a zároveň krásna

Naše bioklimatické pergoly majú moderný a elegantný dizajn. Ich čisté línie a jednoduché tvary dodajú vášmu exteriéru prémiový vzhľad. Bez ohľadu na to, akú farbu si vyberiete, určite upútate pozornosť a zvýrazníte krásu svojho domova a exteriéru.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*