Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola so screenovými roletami
  • Miesto: Most pri Bratislave
  • Kategória: Pergoly, Tieniaca technika
  • Rok: 2023

O realizácii bioklimatickej pergoly so screenovými roletami nad jakuzzi

V našom nedávnom projekte sme mali tú česť vytvoriť špeciálny exteriér pre jedného z našich klientov. Bioklimatická pergola ARTOSI, spolu so screenovými roletami ALFA-ZIP od renomovanej českej firmy Isotra, sa stala centrom záujmu a estetickým doplnkom v ich záhrade. Tento nádherný exteriér bol zrealizovaný pre moderný bungalov v lokalite Most pri Bratislave. Svojím štýlovým designom a vysokou kvalitou materiálov prispieva k celkovému dojmu tohto úžasného domova a poskytuje jeho obyvateľom priestor na relaxáciu a oddych v príjemnom vonkajšom prostredí.

 

jaromir-jagr

Limitovaná edícia JAROMÍR JÁGR

Potešte svoj exteriér limitovanou edíciou – pergolou vyrobenou na počesť hokejovej legendy Jaromíra Jágra! Táto unikátna pergola nie je len estetickým prínosom pre vašu záhradu, ale aj symbolom vášho obdivu k jednému z najväčších hokejových hráčov histórie. Každý detail tejto pergoly bol navrhnutý s cieľom odzrkadliť štýl a vášeň Jaromíra Jágra k hokeju, čím prinesie do vášho exteriéru dávku športovej elegancie a unikátnej atmosféry. Nechajte sa inšpirovať jeho úspechmi a vášou záhradou sa stane miestom, kde môžete sláviť vášho hokejového hrdinu každý deň.

 

Bioklimatická pergola ARTOSI je symbolom spojenia moderného dizajnu s funkčnosťou. S jej nastaviteľnými lamelami môže naš klient regulovať množstvo svetla a tepla, ktoré vstupujú do priestoru, čím vytvára ideálne podmienky pre oddych a relaxáciu. Táto pergola nie je len praktická, ale aj vizuálny prvok, ktorý dodáva záhrade štýlový a elegantný vzhľad.

Screenové rolety ALFA-ZIP sú dokonalým doplnkom pre zachovanie súkromia a ochranu pred slnkom a vetrom. Ich moderný dizajn a technologické inovácie umožňujú jednoduché ovládanie a účinnú ochranu pred nežiaducimi vplyvmi počasia. Spolu s bioklimatickou pergolou vytvárajú harmonický a funkčný vonkajší priestor, ktorý je prispôsobený individuálnym potrebám a želaniam klienta.

Naši skúsení odborníci z tímu Wood Garden sa postarali o každý detail počas montáže bioklimatickej pergoly a screenových roliet. Ich presnosť a odbornosť zabezpečili bezchybnú inštaláciu, ktorá zaručuje dlhodobú spoľahlivosť a optimálnu funkčnosť celej konštrukcie.

Celý projekt je skvelým príkladom toho, ako spojenie bioklimatickej pergoly a screenových roliet môže transformovať vonkajší priestor na miesto luxusu a pohody. S Wood Garden a produkty od firmy Isotra môžete mať istotu, že vaša záhrada bude nielen funkčná, ale aj vizuálne pôsobivá.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.