Tehlový dom s markízou

Markízy

Markízy sú praktické a zároveň elegantné

Na balkóne alebo terase (aj pre veľké plochy) urobia príjemný tieň. Prežite krásny deň na balkóne či na terase v príjemnom tieni pod vonkajšími markízami ISOTRA. Vonkajšie markízy vás spoľahlivo ochránia nielen pred slnečnými lúčmi, ale vďaka špeciálnej povrchovej úprave si poradia aj s miernym dažďom - sú totiž nepremokavé. Posedenie pod našimi markízami si užijete v horúcom lete aj za nevľúdneho počasia.

Markízy na mieru priamo od výrobcu

Zlaďte markízu s exteriérom svojho domu. Vyberte si terasovú markízu z mnohých rôznych prevedení.

Účinne vás chránia pred slnečnými lúčmi a zároveň dotvárajú vzhľad vášho domu. Ponúkame vám terasovité markízy na použitie na balkónoch a pri rodinných domoch.
Markíza

NAČERPAJTE INŠPIRÁCIU

Naše realizácie

Markízy

Inšpirujte sa dizajnovými trendmi a vytvorte si príjemné relaxačné miesto na terase alebo balkóne s novými typmi markíz

Markízy pri vašom dome vytvoria chránený priestor a vytvoria príjemné miesto na stretávanie s rodinou aj priateľmi. Sú potiahnuté akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným prípravkom. Tento prípravok chráni látku markízy pred premoknutím a znečistením. Kvalitný materiál a spracovanie zaručujú dlhú životnosť markízy a stálu farbu. Vyberte si z množstva dekorov takú látku, ktorá sa bude na vašu terasu alebo váš balkón hodiť najlepšie.

Elegantné riešenie

Kvalita a funkčnosť

99.50% spokojnosť zákazníkov na základe recenzií a objektívných zdrojov

Terasová markíza Olívia

Markíza OLIVIA je luxusným modelom kazetovej markízy s vysunutím 4 metre. S technologickým prepracovaním a dlhoročnou životnosťou, táto markíza spĺňa najnáročnejšie požiadavky na luxus, pohodlie a funkčnosť. Elektricky ovládaný spúšťací volán a možnosť pripojenia osvetlenia a ďalšieho vybavenia robia túto markízu skvelou voľbou pre zatienenie veľkých terás až do 12 m.
Model markízy

Markíza OLÍVIA

Ovládanie

Icon

Elektrickým pohonom

diaľkovým ovládačom alebo vypínačom

Terasová markíza Dakota

Markíza DAKOTA so svojím elegantným dizajnom zaručuje harmonický vzhľad fasády domu. Uzatvorený kazetový systém zaisťuje, že tkanina je úplne chránená, a to aj na miestach vystavených dažďu alebo vetru. Ochrana pred slnkom vo dne a ochrana proti poveternostným vplyvom v noci. Markízu DAKOTA je možné doplniť osvetlením integrovaným do spodnej časti profilu alebo ďalším doplnkovým vybavením (napr.: teplomety).
Model markízy

Markíza DAKOTA

Ovládanie

Icon

Elektrickým pohonom

diaľkovým ovládačom alebo vypínačom
Icon

Manuálne

kľuka (prípadne kľuka s posilňovacím navíjaním)
Zaujala vás naša ponuka markíz?

Kontaktujte nás pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky