Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola
  • Miesto: Bratislava
  • Kategória: Bioklimatická pergola
  • Rok: 2022

O realizácii bioklimatickej pergoly ARTOSI

Pozrite sa na našu nedávnu realizáciu bioklimatickej pergoly ARTOSI pri rodinnom dome v Bratislave. Táto pergola priniesla do exteriéru nový rozmer luxusu a funkcionality, navrhnutá s dôrazom na maximálnu estetiku a praktické využitie pre každodenný život rodiny a stretnutia s priateľmi.

Rodinný dom, kde sme mali tú česť inštalovať túto pergolu, je súčasťou dvojdomu a pergola bola inštalovaná v bezprostrednej blízkosti susediaceho plotu, ktorý tvorí zadnú časť pergoly. Bioklimatická pergola ARTOSI poskytuje nielen elegantné riešenie, ale aj účinnú ochranu pred slnkom a zrážkami. Vyhotovená bola vo veľmi žiadanej antracitovej farbe RAL 7016 so štruktúrovaným povrchom, aby sme zachovali farebné prepojenie s detailmi domu.

Táto pergola ARTOSI je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. V budúcnosti je plánované doplnenie screenovými roletami ALFA ZIP PLUS, ktoré poskytujú nielen príjemné tiene, ale aj ochranu pred vetrom a nežiaducimi vonkajšími faktormi.

Nechajte sa inšpirovať týmto elegantným a funkčným riešením pre váš exteriér. Radi vám pomôžeme vytvoriť optimálny vonkajší priestor pre relaxáciu a oddych na terase vášho domu.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.