Informácie:

  • Projekt: Hliníková pergola ALU-CLASSIC so screenovou roletou
  • Miesto: Trnava
  • Kategória: Pergoly, Tieniaca technika
  • Rok: 2023

V novom rodinnom dome v Trnave sme dokončili exkluzívnu realizáciu hliníkovej pergoly ALU Classic so screenovou roletou. Táto elegátna pergola, umiestnená pri bazéne, slúži ako dokonalé útočisko pred nepriazňou počasia a slnka, zatiaľ čo pridáva štýl a funkčnosť k vonkajšiemu prostrediu domu.

Hliníková pergola ALU Classic sa vyznačuje tradičným dizajnom s náklonom strechy 8 stupňov, čím poskytuje optimálnu ochranu a príjemný tieň na terase. Je to moderné riešenie zastrešenia, ktoré dotvára vonkajší priestor s eleganciou a praktickosťou.

S úmyslom zabezpečiť dokonalý komfort, pergola je vybavená špeciálnymi odtokovými žľabmi a zosilneným profilom s dvojitou stenou, čo zaručuje bezproblémový odtok vody a možnosť využitia aj ako zimná záhrada, v prípade, že sa majitelia v budúcnosti rozhodnú pre uzavretie.

Táto štýlová a efektívna pergola s modernými líniami pridáva rodinnému domu v Trnave nový rozmer. Je to exkluzívne riešenie, ktoré spája moderný dizajn hliníka a praktické využitie v jednom.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.