Informácie:

  • Projekt: Drevená terasa GARAPA
  • Miesto: Bratislava
  • Kategória: Drevené terasy
  • Rok: 2021

Pozrite sa na našu realizáciu drevenej terasy Garapa v predzáhradke bytového domu v Bratislave. Táto terasa je nielen esteticky príjemná, ale aj praktická a odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Drevo Garapa, známe svojou vysokou odolnosťou voči vlhkosti a hnilobe, je ideálnym materiálom pre terasy. Svojou prírodnou krásou a teplou farbou prispieva k útulnému a prirodzenému vzhľadu terasy. Technické špecifikácie dreviny Garapa sú tiež veľmi priaznivé. Garapa je tvrdé drevo s vysokou hustotou a odolnosťou voči deformáciám a hnilobe. Táto drevina sa vyznačuje vynikajúcou stabilitou, čo je veľkou výhodou pre terasové konštrukcie.

Okrem technických vlastností je drevo Garapa obľúbené aj pre svoju svetlú farbu a vynikajúci pomer ceny a kvality. Jeho krásna teplá medová farba pôsobí príjemne a sviežo, čím prispieva k príjemnej atmosfére na terase. Garapa je jednou z najobľúbenejších drevín u našich zákazníkov.

Pri realizácii tejto terasy sme venovali pozornosť každému detailu, aby bola nielen pekná, ale aj funkčná. Použili sme skrytý upevňovací systém na klipy, čo dodáva terase elegantný a hladký vzhľad.

Ak hľadáte spôsob, ako oživiť predzáhradku svojho bytového domu v Bratislave, terasa z dreva Garapa je vynikajúcou voľbou. Kontaktujte nás ešte dnes a radi vám pomôžeme s realizáciou aj vašej terasy.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.