Informácie:

  • Projekt: Atypická bioklimatická pergola
  • Miesto: Hurbanová Ves
  • Kategória: Pergoly
  • Rok: 2022

Pozrite sa na našu realizáciu atypickej bioklimatickej pergoly ARTOSI! Táto moderná pergola s otočnými hliníkovými lamelami poskytuje klientovi úplnú kontrolu nad prostredím na terase pri bazéne. S jednoduchým použitím diaľkového ovládača môže klient regulovať intenzitu slnečných lúčov a prispôsobiť ju aktuálnym poveternostným podmienkam.

Bioklimatická pergola ARTOSI je navrhnutá s vysokou presnosťou a kvalitou spracovania, čo znamená, že každá montáž je rýchla a jednoduchá. Je možné ju namontovať k stene domu alebo nechať samostatne stojacu. Pri tejto realizácii sme sa rozhodli vyosiť stojky pergoly mimo roh, čo dodalo celému dizajnu jedinečný štýl a špeciálnu atmosféru.

Screenové rolety ALFA ZIP sú ďalším doplnkom, ktorý sme použili pri tejto realizácii. Tieto rolety umožňujú ešte väčšiu kontrolu nad prostredím terasy. Sú ideálnym riešením pre reguláciu teploty a poskytujú účinnú ochranu pred prípadnými prehrievaniami. Navyše, screenové rolety dodávajú pergole ARTOSI ešte viac elegancie a funkčnosti. Vytvárajú diskrétnu zónu a oddelujú priestor od zvyšku terasy.

Celá realizácia bioklimatickej pergoly ARTOSI s screenovými roletami bola dokončená v obci Hurbanová Ves v roku 2022. Pozrite si fotky z tejto úžasnej realizácie a inšpirujte sa pre svoju vlastnú terasu plnú štýlu a pohodlia.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.