Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola ARTOSI so screenovou roletou na terase bytového domu
  • Miesto: Bratislava-Slnečnice
  • Kategória: Pergoly, Tieniaca technika
  • Rok: 2022

Oboznámte sa s realizáciou bioklimatickej pergoly ARTOSI na terase bytového domu, situovaného na 12. poschodí. Pri tomto projekte sme zabezpečovali vykládku a montáž pomocou výškového žeriava, aby sme dosiahli bezchybné a bezpečné umiestnenie materiálu.

Terasa na 12. poschodí poschodí čelila výrazným veterným vírom, čo znemožňovalo jej plnohodnotné využitie. Pre riešenie tohto problému sme zvolili bioklimatickú pergolu Artosi, ktorá sa ukázala ako ideálne riešenie. Spolu s doplnenými screenovými roletami vytvorili spoločne účinnú bariéru voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Navyše, aby sme zabezpečili bezpečnosť a dlhú životnosť produktu, inštalovali sme veterné a dažďové čidlo. Týmto spôsobom sa pergola automaticky prispôsobuje aktuálnym podmienkam a chráni pred nežiaducimi vplyvmi počasia. Využili sme výkonné motory Somfy io, čo umožňuje plynulé otáčanie lamiel a reguláciu prietoku vzduchu.

Bioklimatická pergola ARTOSI so screenovými roletami nie je len elegantným doplnkom exterieru, ale aj inteligentným riešením pre komfortné využitie terasy. Vďaka aplikácii TaHoma je možné pergolu ovládať jednoducho prostredníctvom mobilného zariadenia, čo prináša pohodlie a flexibilitu pre užívateľov.

Pozrite si fotografie tejto unikátnej realizácie a nechajte sa inšpirovať spôsobom, ako sme efektívne riešili náročné poveternostné podmienky na terase v projekte Slnečnice. Obráťte sa na nás pre ďalšie informácie o bioklimatických pergolách a ich inteligentných možnostiach ovládania.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.