Informácie:

  • Projekt: Bioklimatická pergola so screenovými roletami
  • Miesto: Trnava
  • Kategória: Pergoly, Tieniaca technika
  • Rok: 2023

O realizácii bioklimatickej pergoly so screenovými roletami

Oboznámte sa s našou najnovšou realizáciou v Trnave – modernou bioklimatickou pergolou ARTOSI so screenovými roletami ALFA-ZIP. Naša práca sa zlúčila s moderným a minimalistickým dizajnom domu a záhrady, čo vytvorilo esteticky pôsobivý výsledok v odtieňoch šedej.

Bioklimatická pergola ARTOSI je naším riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie moderného dizajnu a funkčnosti. S možnosťou regulácie strešných lamel a integrovanými screenovými roletami ALFA-ZIP, táto pergola vytvára optimálne prostredie pre vonkajší relax a ochranu pred nepriaznivými podmienkami počasia. Rieši každý neduh počasia, pálivé slnečné lúče, bočný vietor a dážď.

V tejto realizácii sme sa sústredili na harmonické zlúčenie exteriéru s moderným štýlom domu a záhrady. Sivé odtiene vytvárajú sofistikovaný kontrast tón v tóne a zároveň prispievajú k celkovej elegancii. Prelistujte si fotografie tejto realizácie a nechajte sa inšpirovať kombináciou moderného dizajnu a profesionálneho spracovania. Wood Garden – pretože vaša záhrada si zaslúži krásu v každom detaile.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

CENOVÁ PONUKA

Vypracujeme pre vás nezáväznú cenovú ponuku na mieru do 48 hodín.

BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky Vám zabezpečíme obhliadku a zameranie.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky produkty a služby poskytujeme 2-ročnú až 5-ročnú záruku.